РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.124 EUR: 50.265
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.124
EUR 40.000 41.000 50.265
USD 43.160 43.660 43.124
EUR 50.140 50.751 50.265
Новость

Їх ніхто не зупинить: "Велике будівництво" продовжиться навіть в карантин. Нові коментарі від уряду

"Велике будівництво" у карантин: нові заяви уряду
4455
06 апреля 2020 г.

"Велике будівництво" в Україні

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що попри карантинні заходи в Україні програма "Велике будівництво" не лише не зупиняється, але й набирає обертів.

Кликлій зазначив, що програма створить загалом 150 тисяч робочих місць. Про це він повідомив у телеграмі.


Уряд не планує скорочувати капітальні витрати в поточному році, заявив міністр фінансів Сергій Марченко

«З метою виходу з кризи ми намагаємося зберегти максимально капітальні витрати», — підкреслив міністр.



Зокрема, мова йде про витрати на будівництво доріг. На думку Марченко, це дозволить стимулювати економічну активність і створити державний попит на ринку металопродукції і робочі місця.

«Ми сподіваємося, що за допомогою таких механізмів ми зможемо створити передумови для виходу з кризи», — додав Марченко.

У той же час він підкреслив, що не варто сподіватися на зростання або нульовий показник ВВП за підсумками поточного року.

Додамо, що наразі у межах проєкту "Велике будівництво" в Україні проводяться ремонтно-будівельні роботи на 144 об'єктах. З них 126 об'єктів фінансуються коштом Державного дорожнього фонду.

У межах "Великого будівництва" побудують чи відремонтують:

  • 6,5 тисяч кілометрів доріг;
  • 236 шкіл;
  • 155 дитсадків;
  • 212 багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого та другого рівнів;
  • 422 медичні амбулаторії;
  • 169 спорткомплексів.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"






Источник:
24tv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Короновирус и карантин в городе *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 апреля 2020 г.
3881
Уряд має намір уже з початку травня почати рестарт економіки...
03 апреля 2020 г.
1526
Из-за налоговых изменений, предусмотренных принятым 30 марта в целом законопроекте №3275, города нед...
02 апреля 2020 г.
1840
Правительство думает, как трудоустроить тех, кто потерял работу или вернулся с заработков из-за гран...
02 апреля 2020 г.
1335
Премьер-министр заявил, что ремонт дорог в Украине из-за крантина останавливать не будут...
02 апреля 2020 г.
1969
Аваков прокоментував, коли закінчиться в Україні карантин...
14 мая 2025 г.
727
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6988
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3464
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
1185
Приватні донори гарантували виділення коштів на проєктні та контраварійні роботи для знакової будівл...
Сегодня
2816
Президент Володимир Зеленський припустив, що на час надзвичайної ситуації в енергетиці комендантська...
Вчера
2452
Випробування холодами взимку здають не всі – через застуду люди потрапляють на лікарняні та ши...
На Подолі у Києві припинив роботу оглядовий атракціон «Колесо огляду», який власник уже ...
Під Мостом Метро у Києві встановлюють підтримуючі арочні конструкції - ключовий етап протиаварійних ...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!