РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.829 EUR: 50.883
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.700 44.300 43.829
EUR 50.400 51.400 50.883
USD 43.860 44.360 43.829
EUR 50.750 51.451 50.883
Новость

Велику приватизацію призупинено. Винен коронавірус

Україна призупинила велику приватизацію
1668
31 марта 2020 г.

Велика приватизація призупинена

Україна тимчасово відмовиться від виставлення на конкурси об'єктів великої приватизації до стабілізації ситуації на світових ринках. Про це написав глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

«В умовах світової економічної турбулентності, викликаної епідемією COVID-19, поки приймаємо рішення утриматися від виставлення на приватизаційні аукціони об’єкти великої приватизації і державні підприємства до стабілізації ситуації на фінансових ринках», — написав Сенниченко.

У той же час, за словами голови Фонду Держмайна, політичний курс на приватизацію і залучення інвестицій в економіку України залишаються незмінними: не стратегічні об’єкти і надлишкове майно повинні бути передані на чесних і конкурентних аукціонах компетентним інвесторам.

«Проводяться аудити і розробка маркетингових матеріалів для швидкого виставлення на аукціони об’єктів відразу після подолання кризи», — зазначив голова ФДМ.

Він також повідомив, що мала приватизація буде продовжена.

«Під час недовіри до світових валют і волатильності на фінансових ринках приватизація невеликих об’єктів нерухомості — це можливість для простих українців зберегти заощадження і одночасно зробити інвестицію в свою країну», — написав Сенниченко.

Орендарі держмайна звільнені від сплати за оренду

Зазначимо, що «пауза» у великій приватизації буде передбачена відповідними нормами законодавства.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"

 

Джерело:
propertytimes
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Короновирус и карантин в городе *
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 марта 2020 г.
4683
Будують з урахуванням карантину. Що відбувається на будмайданчиках України...
30 марта 2020 г.
1408
Антикризисный законопроект о помощи гражданам и бизнесу, поддержанный всеми фракциями, внесен в Верх...
30 марта 2020 г.
1216
Кабмін планує зберегти фінансування підтримки економіки: на які галузі і скільки...
30 марта 2020 г.
3923
Мер Дніпра Борис Філатов запропонував заборонити ремонти в квартирах під час карантину...
27 марта 2020 г.
3497
Строительной отрасли Польши угрожает коллапс. Уехали 20% украинцев. Представители строительного...
14 мая 2025 г.
858
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7153
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3614
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
3038
Київ завершує опалювальний сезон через стабільне потепління. Відключення житлового фонду стартує 24 ...
18 марта 2026 г.
3309
У Києві за два місяці відновили системи опалення, водопостачання та каналізації у 748 житлових будин...
12 марта 2026 г.
1623
Урядова програма підтримки багатоквартирних будинків «СвітлоДІМ» продовжує набирати обер...
У Мінрегіоні заявили, що міст Патона перебуває у комунальній власності Києва, тому саме місто відпов...
Станції київського метро будували у часи Холодної війни як об'єкти подвійного призначення. Найглибші...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!