РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.717 EUR: 50.834
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 43.717
EUR 40.000 41.000 50.834
USD 43.710 44.211 43.717
EUR 50.700 51.269 50.834
Новость

ВІДЕО ДНЯ: в Китаї надрукували 3D-стіну, що захищатиме від повеней

Довжина конструкції – пів кілометра
2429
09 января 2020 г.

3D-стіна

У китайському місті Сучжоу 3D-принтер закінчив будівництво стіни для захисту від повеней.  Конструкцію створили з окремих деталей, в повністю зібраному вигляді вона вважається найбільшим об'єктом, роздрукованим на 3D-принтері. Стіна дозволить захистити берегову лінію від впливу води при повенях.

Загальна довжина конструкції становить 500 метрів. В компанії, яка розробила проєкт зазначили, що 3D-друк дозволив не міняти берегову лінію, а також виявився значно дешевшим традиційного методу будівництва захисних споруд.

Читайте також про те, що в Косові планують збудувати музей у вигляді  глечика, та погляньте, яким стане пункт пропуску в Краковці.

Джерело:
propertytimes
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
27 декабря 2019 г.
2951
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук виключає перегляд правил надання субсидій. Про це він заявив в ефір...
27 декабря 2019 г.
3255
Для того, щоб запустити рух Шулявським шляхопроводом з вулиці Довженка на вулицю Вадима Гетьмана до ...
26 декабря 2019 г.
2872
Прем’єр наголосив, що уже звернувся до міських голів та органів місцевого самоврядування, &laq...
26 декабря 2019 г.
2438
У 2019 році житлово-комунальна інспекція міста обстежила 527 житлових будинків на основі скарг на як...
26 декабря 2019 г.
3762
Як формуються тарифи, з чого вони складаються, як можуть змінитись у 2020 році, чому вони відрізняют...
24 декабря 2019 г.
2830
17 декабря Киевский метрополитен заключил договор со словенской компанией-производителем Riko на пос...
14 мая 2025 г.
841
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
7125
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3592
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
02 марта 2026 г.
2453
Директор ДУ «Фонд енергоефективності» Єгор Фаренюк пояснює оновлення програм «Енер...
02 марта 2026 г.
1255
Мінрозвитку оновило вимоги до документів у межах програми Світлодім. Розширено перелік підтверджень ...
02 марта 2026 г.
951
Побутові споживачі в Україні звикли до фіксованого тарифу, але термін дії ПСО спливає 30 квітня 2026...
Якщо рішення буде ухвалене, столиця стане першим містом України, де платники податків отримають спец...
Після скасування арешту атракціону міська влада Києва розглядає можливість узаконити роботу оглядово...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!