РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 42.337 EUR: 49.594
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 42.337
EUR 40.000 41.000 49.594
USD 42.100 42.541 42.337
EUR 49.260 49.960 49.594
Новость

Прем’єр пообіцяв, що сума у платіжках за тепло має знизитись до 30%

Прем’єр наголосив, що уже звернувся до міських голів та органів місцевого самоврядування, «аби вони провели відповідні перерахунки»

2860
26 декабря 2019 г.


Голова Кабміну звернувся до міських голів та органів місцевого самоврядування з вимогою перерахунків

Уряд ухвалив рішення, яке дозволяє зменшити суму в платіжці за тепло до 30%. Про це заявив у своєму телеграм-каналі прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Відсьогодні теплопостачальники можуть перерахувати платівки. За нашими розрахунками, платіжка за грудень може бути вже нижча на 30%. Усі відповідні інструменти ми надали місцевій владі», – написав він.

Також прем’єр додав, що уже звернувся до міських голів та органів місцевого самоврядування, «аби вони провели відповідні перерахунки».

Гончарук наголосив, що влада дала «необхідний механізм» і «тепер вся відповідальність – на владі на містах».

Днями прем'єр-міністр Гончарук заявив про те, що нові домовленості між «Нафтогазом» і «Газпромом» щодо транзиту російського газу дозволять не допустити зростання цін на газ, а українці зможуть менше платити за комунальні послуги та опалення.

Читайте також про те, що Гончарук пояснив, чи змінюватиметься ціна на газ впродовж цієї зими. А також про те, що з травня киянам доведеться додатково оплачувати окремі послуги з теплопостачання.

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения*
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 декабря 2019 г.
2423
У 2019 році житлово-комунальна інспекція міста обстежила 527 житлових будинків на основі скарг на як...
26 декабря 2019 г.
3750
Як формуються тарифи, з чого вони складаються, як можуть змінитись у 2020 році, чому вони відрізняют...
24 декабря 2019 г.
2815
17 декабря Киевский метрополитен заключил договор со словенской компанией-производителем Riko на пос...
24 декабря 2019 г.
1833
У мистецькому центрі розмістяться кінотеатр, виставкові зали та гончарні майстерні...
24 декабря 2019 г.
1410
Глава українського уряду Олексій Гончарук у своїх у відеопідсумках тижня, що розміщені на YouTube-ка...
23 декабря 2019 г.
1944
Администрация одесского аэропорта до 15 января 2020 года переведет оформление и отправку всех междун...
14 мая 2025 г.
674
Метою законопроєкту є звільнення власників пошкодженого або зруйнованого житла від сплати за послуги...
19 марта 2025 г.
6921
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
11 декабря 2024 г.
3417
Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на про...
Сегодня
4353
У Деснянському районі Києва встановили перше в Україні сертифіковане мобільне укриття, виготовлене з...
09 декабря 2025 г.
3282
Киян попередили: через знищену інфраструктуру та відсутність резервних потужностей столиця може зазн...
28 ноября 2025 г.
2591
У Києві мережу пунктів обігріву посилили додатковими 169 пунктами й підзарядками, розміщеними в торг...
Під Мостом Метро у Києві встановлюють підтримуючі арочні конструкції - ключовий етап протиаварійних ...
За погодженням Ради оборони столиці також встановлять невелику ковзанку та кілька будиночків для реа...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!