Керівництво Київський метрополітен оголосило, що запуск метро до району Виноградар у 2026 році не відбудеться. Про це під час засідання транспортної комісії Київради заявив глава метрополітену Віктор Вигівський, пише Build Portal. За його словами, у 2026 році планують завершити будівельні роботи над основними конструкціями станції Мостицька. Проте рух у напрямку Виноградаря стане можливим лише після введення в експлуатацію обох нових станцій - Мостицької та Варшавська, - що наразі заплановано на 2027 рік.
Раніше міський голова Віталій Кличко запевняв, що 2026-го буде відкрито «щонайменше одну» станцію на гілці до Виноградаря. Водночас, з моменту старту будівництва у 2019 році через затримки, зміну підрядника і фінансові проблеми терміни багаторазово переносили. Після розірвання контракту з попереднім підрядником - Київметробуд - у 2024 році новим виконавцем робіт стало підприємство Автострада. Незважаючи на це, сьогодні офіційно підтверджено, що до 2027 року нові станції залишаться не запущеними.
Андрій Озейчук про важливість ESG, EPD та GWP, а також перспективи EPBD у будівництві
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.