РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.610 EUR: 48.135
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.610
EUR 40.000 41.000 48.135
USD 41.500 41.999 41.610
EUR 48.000 48.700 48.135
Новость

"єОселея": за тиждень кількість кредитів зросла на понад 60%

Найбільше позик видано у Київській області, місті Києві, Львівській, Івано-Франківській та Вінницькій областях
2041
03 сентября 2025 г.

"єОселея": підсумки тижня

За минулий тиждень видано 265 кредитів на суму 477 млн грн у межах програми "єОселя", що на 63,6% більше, ніж попереднього тижня, коли було видано 162 кредити. 

Про це інформує пресслужба Мінекономіки.

 

Попит на програми "єОселя" значно зріс

За минулий тиждень у межах програми "єОселя" видано 265 кредитів на суму 477 млн грн. Кредити під 3% отримали переважно військовослужбовці та працівники сектору безпеки, медики, педагоги та науковці, а під 7% - українці без власного житла, внутрішньо переміщені особи та ветерани.

Найбільше позик видано у Київській області, місті Києві, Львівській, Івано-Франківській та Вінницькій областях. За типом нерухомості 163 кредити надали на житло першого продажу, включно з об’єктами на стадії будівництва, а ще 102 - на вторинному ринку.

Від початку програми у жовтні 2022 року видано понад 19 тисяч кредитів на суму понад 32,5 млрд грн.

"єОселя" - плани на найближчий період

З 10 вересня 2025 року заплановано запровадження додаткової адресної компенсації для ВПО та громадян з прифронтових територій.

Протягом вересня-жовтня заплановано так звану перекалібровку параметрів "єОселя" в сторону вищої соціальної адресності.

В січні 2026 року планується запровадження спеціальних умов програми для молодих сімей з дітьми.

В 2026 році має бути запущена модель компенсації процентної ставки за кредитами за рахунок фінансових можливостей компанії "Укрфінжитло" спільно зі Світовим банком.

Програма "єОселя" діє в Україні з жовтня 2022 року. Станом на 22 серпня 2025 року нею скористалися 19 119 родин, а загальна сума виданих кредитів перевищила 31,9 млрд грн.

Пільгову іпотеку під 3% річних можуть отримати військовослужбовці-контрактники, працівники сектору безпеки та оборони, медики, педагоги та науковці; під 7% – ветерани, учасники бойових дій, ВПО та громадяни, які не мають житла понад нормативну площу.

У програмі беруть участь 10 банків-партнерів: Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк, Сенс Банк, Sky Bank, банк "Кредит Дніпро", "Глобус", Таскомбанк, Bisbank, Радабанк.

 Ruukki Nordic: сучасна класика, яку тепер виробляють в Україні 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
delo
Фото:
Фото иллюстративное
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Доступная ипотека "Єоселя"
27 августа 2025 г.
2702
В 2029 році Українська фінансова житлова компанія планує стати єдиним оператором державних житлових ...
26 августа 2025 г.
2409
Найбільше кредитів надали в Київській області (53), місті Києві (37), Івано-Франківсь...
21 августа 2025 г.
1302
З початку 2025 року українці отримали кредитів на 7,6 млрд грн...
04 августа 2025 г.
641
Серед загальної кількості кредитів по єОселі станом на травень 2025 року 2 088 позичальник...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
10 марта 2025 г.
1065
Сертифікат єВідновлення можна використовувати для оплати першого внеску єОселя...
24 января 2025 г.
4063
У період, коли оновлювали реєстри, "єОселя" не  могла приймати заявки, адже при подачі в "...
07 ноября 2024 г.
4756
Це стимулюватиме молодь залишатися в країні, а розвиток програми посилить позитивний ефект для будів...
13 октября 2025 г.
2537
Компанія погодила стратегію розвитку із Міжнародним валютним фондом, що дозволяє їй закласти у&...
10 октября 2025 г.
1873
Держава передбачила механізм, за яким ВПО або мешканці прифронтових областей можуть отримати ві...
29 сентября 2025 г.
1948
Держава вперше компенсувала частину іпотеки для ВПО в межах програми "єОселя"...
16 сентября 2025 г.
1693
Найбільше кредитів було видано в Київській області (53) та Києві (47), а також у Вінницькій, Львівсь...
11 сентября 2025 г.
2753
Право на участь у програмі мають внутрішньо переміщені особи та люди, зареєстровані у прифронтовому ...
09 сентября 2025 г.
2418
Головна перешкода для того, щоб українські переселенці користувалися програмою, - непідйомні умови у...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини ринку ЖКХ в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!