РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.350 44.039 43.509
Новость

Завітайте на майстер-клас з кладок 16 червня! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

16 червня на території ГМ «Епіцентр» за адресою Київ, вул. Берковецька, 6В, пройде майстер-клас з кладки керамічної цегли та великоформатних блоків! 
1605
11 июня 2018 г.




16 червня на території ГМ «Епіцентр» за адресою Київ, вул. Берковецька, 6В, пройде майстер-клас з кладки керамічної цегли та великоформатних блоків! 

Запрошуємо на майстер-клас по кладці цегли та керамічних великоформатних блоків СБК.

Для кого? Для:


    • будівельників;
    • виконробів;
    • каменярів;
    • тим, хто бажають побудувати свій будинок;
    • небайдужих до теми еко-будівництва.
 
В ході майстер-класу ви дізнаєтеся як:

    • робити кладку;
    • працювати з розчинами;
    • повнювати шов;
    • накривати кладку;
    • армувати кладку;
    • та інше..

Ви зможете:

    • отримати коштовні навички;
    • поставити питання, що цікавлять;
    • поспілкуватися з технічними фахівцями СБК.

Приходьте на майстер-клас, навіть якщо ви не будівельник! Познайомившись з азами роботи з керамічними стіновими матеріалами, ви зможете контролювати своїх підрядників. Це допоможе вам уникнути помилок при будівництві вашого будинку.

Якщо ви - будівельник, то цей майстер-клас був підготовлений саме для вас. Ви отримаєте рекомендації по роботі з продукцією безпосередньо від виробника – Слобожанської Будівельної Кераміки.

Наша мета: Дати вам якісний продукт і допомогти зберегти його унікальні властивості грамотною експлуатацією. 

Майстер-клас проводитиметься: 16 червня з 11:00 до 18:00 за адресою: м. Київ, вул. Берковецька, 6В, ГМ «Епіцентр».

Джерело: sbk.com.ua 
Інформацію розміщено на правах реклами
05 июня 2018 г.
1815
15 червня в ТПП України відбудеться ІІІ Будівельний конгрес України...
05 июня 2018 г.
1502
12 – 13 червня у м. Києві відбудеться Всеукраїнський семінар на тему «Дозвільні процедур...
04 июня 2018 г.
1702
6 червня 2018 в Києві у UNIT.City відбудеться Smart Build Forum...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2025 г.
3226
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
19 февраля 2025 г.
9436
Українські чиновники стверджують, що поточний текст угоди порушує вітчизняне законодавство та потреб...
06 февраля 2025 г.
2281
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
21 февраля 2025 г.
11361
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5511
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5404
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1559
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1432
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2249
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3022
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
587
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!