РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.350 44.039 43.509
Новость

Що турбує будівельників Полтавщини

Конфедерація будівельників України провела у приміщені Полтавської ОДА виїзне засідання на тему: «Децентралізація – виклики та можливості для будівельної галузі». 
1294
26 марта 2018 г.




Децентралізація – виклики та можливості для будівельної галузі



15 березня Конфедерація будівельників України провела у приміщені Полтавської ОДА виїзне засідання на тему: «Децентралізація – виклики та можливості для будівельної галузі». Захід відбувся за участі представників Мінрегіону, ДАБІ, Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, органів місцевого самоврядування Полтавської області і регіональних підприємств будівельної галузі та зацікавленої громадськості.

Відкриваючи засідання Голова обласної державної адміністрації Валерій Головко та Регіональний представник Конфедерації у Полтавські області, Генеральний директор ТЗДВ «Полтаватрансбуд» Олексій Ландар відзначили важливість проведення таких заходів у регіонах.

За результатами засідання учасники дійшли висновку, що головними питаннями, які турбують представників будівельної галузі у Полтавській області є: законодавчі зміни у сфері містобудування, державна політика регулювання заробітної плати у проектах будівництва за державні та муніципальні кошти, відведення земельних ділянок під будівництво у регіонах, програми підтримки розвитку регіонів та пріоритетні проекти Мінрегіону, співпраця підприємств будівельної галузі з органами влади та ключові проблеми будівельної галузі на регіональному рівні, якісне адміністрування дозвільних та погоджувальних процедур у будівництві, децентралізація повноважень у цій сфері, конкурсний розподіл коштів Держаного фонду регіонального розвитку для підтримки проектів регіонального розвитку в областях.

В рамках засідання звернули увагу на те, що децентралізація влади для будівельного бізнесу дозволить надати органам місцевого самоврядування реальні повноваження для самостійного залучення інвестицій та пошуку партнерів-інвесторів. Обговорено низку проектів, які фінансуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та Європейського інвестиційного банку. Представники Мінрегіону закликали громаду подавати проекти, спрямовані на розвиток об’єктів житлово-комунального господарства, підтримку об’єднаних територіальних громад, зокрема, у сфері культури, освіти та спорту.

Також у ході обговорення розглянули успішні проекти КБУ, реалізовані завдяки взаємодії влади, суспільства та бізнесу. Зокрема виконавчий директор Конфедерації Віталій Грусевич зазначив, що соціально відповідальні компанії – члени КБУ, мають можливості підтримати ОТГ, допомогти в ефективному освоєнні коштів на користь розвитку їх території.

Віце-президент КБУ, Голова Ради директорів Олександр Ротов, як модератор засідання, підводячи підсумки зазначив, що довірчі відносини між суспільством і бізнесом допомагають вирішувати питання великих соціальних проектів, особливо в умовах децентралізації. Відтак він запропонував за результатами заходу підписати Меморандум про співпрацю між Полтавською ОДА та Конфедерацією будівельників України. Цю ініціативу активно підтримали усі присутні представники адміністрації.

Джерело: КБУ

26 марта 2018 г.
1882
На данный момент в Херсонской области работает 11 солнечных и 4 ветровых электростанций общей мощнос...
26 марта 2018 г.
1466
Всего же на материковой части сосредоточены 506,26 МВт ветропарков, из которых 138 МВт – на ок...
26 марта 2018 г.
4511
Рынок дорожного строительства по-прежнему сложный и непонятный: тендеры стали прозрачнее, а вот к ка...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2025 г.
3213
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
19 февраля 2025 г.
9424
Українські чиновники стверджують, що поточний текст угоди порушує вітчизняне законодавство та потреб...
06 февраля 2025 г.
2280
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
21 февраля 2025 г.
11359
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5509
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5400
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1557
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1431
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2237
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3022
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
587
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!