РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.514 EUR: 43.494
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.514
EUR 40.000 41.000 43.494
USD 41.350 41.839 41.514
EUR 42.970 43.769 43.494
Новость

Чтобы водители не ошибались: в Днипре модернизировали светофоры (фото)

Светофорные столбы оснастили светодиодной подсветкой
2197
15 ноября 2017 г.



В Днипре на столбах, на которых крепятся светофоры, разместили светодиодные ленты, которые дублируют их сигналы.

Как говорится в сюжете телеканала ТСН, всего в городе сейчас восемь светофоров оборудованы такой дополнительной иллюминацией, а в следующем году оборудуют еще 40 на оживленных перекрестках.

Использующаяся на столбах светодиодная лента антивандальная, защищена от влаги и выдерживает перепады температур.

Обходятся такие усовершенствования относительно дешево.

"Это не требует больших затрат. Электроэнергии они потребляют значительно меньше, чем сам светофорный объект. Создается хорошая видимость и в хорошую, и в плохую погоду. По словам сотрудников полиции, на этих участках у нас уменьшилось количество ДТП", - отметил заместитель мэра города Михаил Лысенко.

Источник: ТСН

14 ноября 2017 г.
2086
На стене многоэтажки в Южноукраинске появился необычный мурал...
14 ноября 2017 г.
2208
Киевводоканал 10 дней будет проводить ремонтные работы...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
Сегодня
2679
Президент підписав закон про скасування Господарського кодексу. Згідно із законом, державні під...
Вчера
3437
Уряд ухвалив рішення, необхідні для підписання угоди між Україною та США про створення Інвестиційног...
Вчера
6406
Комплекс Yachthouse складається з двох 81-поверхових житлових веж заввишки 294 метри, що лише на шіс...
26 февраля 2025 г.
451
Основные особенности и модели специальной мебели, а также рекомендации по выбору функциональных кров...
26 февраля 2025 г.
7391
Будинок потребував серйозної реконструкції, тому разом з архітекторами власниця розробила проєкт, що...
Вчера
1660
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 февраля 2025 г.
1761
6 березня 2025 року у Києві відбудеться знакова подія для економіки та бізнесу України — Украї...
13 февраля 2025 г.
1669
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3033
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
598
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!