РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.486 EUR: 44.747
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.486
EUR 40.000 41.000 44.747
USD 41.200 41.660 41.486
EUR 44.540 45.241 44.747
Новость

Эксперты рассказали, где в Киеве нужно ограничить строительство жилья

Почти половина жителей левого берега Днепра ездит на работу на правый, а это создаёт дисбаланс в городе
1790
31 мая 2017 г.




Уплотнять существующую застройку Киева уже не позволяют ни жители, ни строительные нормы, об этом рассказал Сергей Броневицкий, начальник коммунальной организации «Киевгенплан»,  сообщает Столичная недвижимость.

По его словам, чтобы ликвидировать дисбаланс, который сложился в городе, когда 40 процентов населения проживает на левом берегу Днепра, а ездит на работу на правый, придется ограничить строительство жилья на левом берегу.

«Там можно будет построить дома только на Осокорках Центральных, Южных и в промзоне вдоль улицы Закревского. А строить жильё в ближайшие 20 лет планируется на правом берегу, на имеющихся свободных территориях, в том числе, занятых заброшенными промышленными предприятиями. Это, например, территории на Теремках-3, улице Северной, Виноградаре», – отметил Сергей Броневицкий.

Источник: Столичная недвижимость
30 мая 2017 г.
1388
Эксперты создали рейтинг стран, где наивысший спрос на элитное жильё...
30 мая 2017 г.
2029
С каждым годом в стране растёт количество альтернативных электростанций...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5547
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4808
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
27 марта 2025 г.
8578
Архітектор спроєктував цей будинок у 1959-му - в рік своєї смерті. Слідуючи плану більш як 60-р...
25 марта 2025 г.
484
Які варіанти телебачення пропонує Volia, як перевірити можливість підключення у вашій квартирі ...
25 марта 2025 г.
744
Як правильно обрати анкер і якими є практичні поради до його застосування...
24 марта 2025 г.
836
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
20 марта 2025 г.
2186
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
435
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
696
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!