РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.734 EUR: 49.121
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.734
EUR 40.000 41.000 49.121
USD 41.500 41.999 41.734
EUR 48.800 49.500 49.121
Новость

У Києві заборонили евакуювати транспорт під час повітряних тривог

На Раді оборони міста вже цього тижня мають прийняти низку важливих рішень
3316
11 марта 2025 г.

Транспорт під час тривог не евакуйовуватимуть 

У Києві більше не будуть евакуювати приватний транспорт під час повітряних тривог. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.  

Ткаченко дав окреме доручення для того, щоб транспорт під час тривог не евакуювали. "Це - справедливо", - зауважив начальник КМВА.

Водночас, Київ готується до важливих рішень, які вже цього тижня мають ухвалити на Раді оборони міста. За словами Ткаченка, йдеться про два ключові питання з приводу руху громадського транспорту під час оголошення повітряної тривоги. "Усі алгоритми для прийняття цього рішення готові і сподіваюся, що рада оборони підтримає дану ініціативу", - заявив він. Також очікується на позитивне рішення з приводу відкриття руху Південним мостом.

Також керівник КМВА обіцяв поставити на розгляд "із голосу" питання про відрядження за кордон чиновників та представників органів місцевого самоврядування.  

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
cfts
Рубрика:
Читайте все статьи рубрик
Война России против Украины. Город
Новости для населения
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 марта 2025 г.
3876
Прогноз погоди на найближчий тиждень не дозволяє закінчити опалювальний сезон, заявили в КМДА...
28 февраля 2025 г.
9471
У березні українці отримуватимуть житлові субсидії на опалювальний сезон 2024-2025 років. ...
18 февраля 2025 г.
6497
Завдяки проведеним роботам озеро наповнювалося водою до настання морозів. Однак нинішня погода може ...
16 июня 2025 г.
2789
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2557
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3028
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1429
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7066
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3047
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
476
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3089
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!