Випуск облігацій внутрішньої держпозики здійснюватиметься без погодження Національного банку України
Збільшення статутного капіталу «Укрфінжитла»
Кабмін доручив Міністерству фінансів з метою збільшення статутного капіталу «Укрфінжитло» (ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія») здійснити до кінця 2024 року випуск облігацій внутрішньої державної позики в обмін на акції додаткової емісії зазначеного товариства в загальному розмірі 20 млрд грн. Про це пише «Інтерфакс-Україна».
Згідно з інформацією, з них:
- 10 млрд грн - зі строком обігу 10 років і ставкою доходу на рівні 12,6% річних та купонним періодом в один рік,
- 5 млрд грн - зі строком обігу п'ять років і ставкою доходу на рівні 15,84% річних та купонним періодом шість місяців і ще стільки ж зі строком обігу чотири роки і ставкою доходу на рівні 16,35% річних та купонним періодом шість місяців.
Постановою також передбачено, що випуск зазначених облігацій внутрішньої держпозики здійснюється без погодження Національного банку України (НБУ).
У постанові йдеться, що також Кабмін зобов'язав Міністерство економіки здійснити протягом грудня 2024 року придбання в державну власність акцій додаткової емісії приватного акціонерного товариства «Українська фінансова житлова компанія» в сумі 20 млрд грн в обмін на облігації внутрішньої державної позики.
Як узаконити самобуд: поради та попередження
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
- Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
- Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.