РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.315 EUR: 47.027
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.315
EUR 40.000 41.000 47.027
USD 41.000 41.490 41.315
EUR 46.550 47.351 47.027
Новость

На демонтаж цеху №5 заводу “Більшовик” оголошено новий тендер

Для повного завершення реконструкції Шулявського шляхопроводу необхідно знести цех №5 заводу “Більшовик”, який заважає будівництву з’їзду з розв’язки. Схоже, цей процес зрушив з мертвої точки
4510
23 декабря 2024 г.

Демонтаж цеху №5 заводу “Більшовик”

Як повідомляє КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд" оголошує тендер на на виконання робіт із демонтажу цеху № 5 АТ "Перший Київський машинобудівний завод", що розташована поруч із Шулявським шляхопроводом.

Ця будівля перебувала у державній власності. Рішенням суду власника заводу зобов’язали продати її місту.

У КМДА кажуть, що демонтаж цієї будівлі дасть змогу виконати комплекс робіт із будівництва правоповоротного з’їзду з просп. Берестейського на вул. Вадима Гетьмана та лівоповоротного – з вул. Олександра Довженка на просп. Берестейський, а також ввести шляхопровід і ці з’їзди в експлуатацію.

Транспортна розв’язка на перетині просп. Берестейського з вулицями Вадима Гетьмана та Олександра Довженка є одним із ключових транспортних вузлів інфраструктури Києва, оскільки вона перебуває на перетині магістральних внутрішньоміських автошляхів.

Введення Шулявського шляхопроводу в експлуатацію збільшить пропускну спроможність цього транспортного вузла на 20%, підвищить безпеку дорожнього руху та забезпечить безперервний рух автомобільного транспорту вулицями Вадима Гетьмана та Олександра Довженка.

За інформацією підприємства, кошторисний розрахунок вартості об’єкта складає 126 млн 327 тис. 449, 39 грн. з ПДВ.

До слова, столична влада вже оголошувала тендер на знесення цеху у 2023 році і оцінили роботи у 93,38 млн гривень. Однак тоді договір з переможцем конкурсу було розірвано.

Нагадаємо, у 2020 Фонд держмайна України оцінив у 700 млн грн вартість цеху №5 заводу “Більшовик”. У КМДА заявили, що це нереальна, завищена сума, яку місто не платитиме. Врешті Департамент транспортної інфраструктури КМДА викупив цех № 5 колишнього заводу “Більшовик” за 112,9 мільйона гривень.

Нагадаємо, Шулявський міст частково обрушився взимку 2017 року. Весною 2019-го його почали реконструювати, але фактично знесли і відбудували заново. Головну конструкцію над проспектом Перемоги змонтували в жовтні 2019 року, а проїзд по Шулявському мосту відкрили після ремонту в грудні.

Проте для повного завершення реконструкції необхідно знести цех №5 заводу “Більшовик”, який заважає будівництву з’їзду з шляхопроводу.

Вартість реконструкції шляхопроводу вже зростала кілька разів, востаннє – у травні 2024, відтак наразі розв’язка в обійшлася бюджету міста майже 2,45 млрд грн. 

 Рууккі Україна 1997-2024: незмінний курс на досягнення попри все 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
bigkyiv
16 мая 2023 г.
3961
Буде здійснено демонтаж 5 цеху заводу, розташованого поруч із шляхопроводом, облаштовано зʼїзди із Ш...
15 мая 2023 г.
9532
Київ викупить п’ятий цех колишнього заводу «Більшовик». Добудова транспортної розв...
05 мая 2023 г.
5233
Нині проводиться експертиза кошторисної вартості об’єкта та готується оголошення тендерної про...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3872
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
5913
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4872
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Сегодня
4369
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
Вчера
4673
На фасаді вежі є 20 спеціальних місць, де кажани можуть відпочивати або створювати нові сім'ї...
14 апреля 2025 г.
773
Кілька простих правил експлуатації холодильника, які значно подовжать строк його служби...
14 апреля 2025 г.
1127
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
11 апреля 2025 г.
1432
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1422
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
510
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
737
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!