РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.645 EUR: 45.089
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.645
EUR 40.000 41.000 45.089
USD 41.400 41.831 41.645
EUR 44.700 45.401 45.089
Колонка

єВідновлення: Україна технічно готова виплачувати компенсації за зруйноване житло на тимчасово окупованих територіях

Однак Уряд ще не передбачив фінансування на такі компенсації. Держбюджет-2025 передбачає на програму єВідновлення лише 4 млрд грн, тоді як «робочі цифри» починаються з 10-12 млрд грн
3145
11 декабря 2024 г.

Компенсація за зруйноване житло на окупованих територіях

Україна технічно готова до запуску третього етапу програми єВідновлення, в рамках якого компенсації отримають власники житла, зруйнованого на тимчасово окупованих територіях. Але Уряд поки що не передбачив фінансування на такі компенсації.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування, очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час діалогу з журналістами, в якому взяли участь майже 100 представників регіональних медіа.

Вона нагадала про експеримент, який проводило Мінвідновлення: фахівці здійснювали дистанційну фіксацію зруйнованого житла в тимчасово окупованому Мелітополі.

«Експеримент пройшов вдало, успішно. Все можна зафіксувати», – сказала Олена Шуляк.

Очільниця партії нагадала, що держбюджет-2025 передбачає на програму єВідновлення лише 4 млрд грн, тоді як «робочі цифри» починаються з 10-12 млрд грн. Для порівняння: у 2024 році більше 90 тис українських сімей отримали компенсації в рамках єВідновлення на загальну суму 17,3 млрд грн.

«Тому величезне завдання Уряду – працювати з міжнародними донорами», – зауважила Олена Шуляк.

Зокрема, вона повідомила, що Банк розвитку Ради Європи, який брав участь у фінансуванні єВідновлення цього року, підтвердив свою участь у програмі й на наступний рік.

«Будемо сподіватися, що третій етап єВідновлення, який є дуже важливим для наших ВПО, не залишиться поза увагою держави. Зі свого боку я буду робити все можливе для цього», – підсумувала очільниця «Слуги Народу». 

 Від невеликого закинутого цегляного заводу до 25% ринку керамоблоку – озвучено історію бізнесу КЕРАТЕРМ 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
sluga-narodu
10 декабря 2024 г.
2495
Внутрішньо переміщені особи, зокрема, отримають пріоритетне право на житлові сертифікати, за критері...
10 декабря 2024 г.
2276
В рамках проєкту власники житлових сертифікатів, отриманих за державною програмою компенсацій за пош...
06 декабря 2024 г.
4068
ВПО зможуть обирати об’єкт, де б вони хотіли проживати, а органи влади комунікувати з міжнарод...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5474
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4786
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Сегодня
473
Які варіанти телебачення пропонує Volia, як перевірити можливість підключення у вашій квартирі ...
Сегодня
719
Як правильно обрати анкер і якими є практичні поради до його застосування...
21 марта 2025 г.
7914
В будівлі стовпи та балки з клеєного бруса з’єднуються буковими дюбелями...
Вчера
671
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
20 марта 2025 г.
2075
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
423
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
689
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!