РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.395 EUR: 47.025
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.395
EUR 40.000 41.000 47.025
USD 41.090 41.490 41.395
EUR 46.680 47.380 47.025
Новость

Катар та Франція допоможуть відбудувати Ізюмську лікарню

Медичний заклад в Ізюмі зазнав значних руйнувань внаслідок російських обстрілів у березні минулого року
1722
18 сентября 2023 г.


Відновлення
Ізюмської лікарні


Уряди Франції та Катару допомагатимуть у відновленні Ізюмської лікарні на Харківщині.

Про це йшлося під час обласного засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке відбулося на Харківщині, повідомила Харківська ОВА.



Зазначається, що медичний заклад в Ізюмі зазнав значних руйнувань внаслідок російських обстрілів у березні минулого року. Нині триває збір коштів та пошук донорів, які допоможуть відновити будівлю.

«Проєкт відновлення передбачає не лише усунення наслідків обстрілів, але й завершення робіт у тому корпусі, який тривалий час був довгобудом. Він також впишеться в технологічний процес надання медичної допомоги. До збору коштів долучилася Фундація Олени Зеленської. Уряд Франції готовий постачати сучасне медичне обладнання», – зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Як розповів під час відеовключення з Ізюмської лікарні начальник медичної частини закладу Богдан Бережний, внаслідок влучань було пошкоджено всі корпуси. Особливо постраждали операційні, реанімація та приміщення комп’ютерної томографії з дороговартісною технікою.

«Попри тяжкі руйнування медичний персонал продовжує надавати медичну допомогу жителям Ізюмського району. Завдяки підтримці держави та міжнародних партнерів ми отримали медичне обладнання та лікарські засоби», – додав Бережний.

«Уряд Катару також висловив бажання фінансувати відновлення Ізюмської лікарні. Йдеться про 11-12 мільйонів доларів США – це майже половина ресурсу, який нам потрібен», – додав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Локальні роботи в операційному блоці лікарні мають стартувати незабаром, зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За його словами, фундація Олени Зеленської виділила 600 тисяч євро на відновлення операційного блоку. Будівельні роботи мають початися за 3 тижні.

Як повідомлялося, в Ізюмі на Харківщині відновлюють дев’ять багатоквартирних будинків, ще по шести розробляють проєкти.


Цікаво про будівництво:
 що таке кам'яна вата? 6 переваг мінераловатного утеплювача


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
ukrinform
18 сентября 2023 г.
2084
Україна та Корея домовилися про розробку проєктів з відновлення інфраструктури із залученням корейсь...
15 сентября 2023 г.
4096
Міст – третій і найбільший з тих, що Агентство відновлення отримало від французької гуманітарн...
15 сентября 2023 г.
3438
Організовано виконання робіт з відновлення ще 17 мостових переходів, з яких 4 є об’єктами ...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3888
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6010
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4895
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
18 апреля 2025 г.
5564
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
17 апреля 2025 г.
5560
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4453
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
11 апреля 2025 г.
1600
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1464
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
530
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
752
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!