РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.565 EUR: 47.284
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.565
EUR 40.000 41.000 47.284
USD 41.200 41.660 41.565
EUR 46.910 47.610 47.284
Новость

Тариф на електроенергію для населення збільшено: скільки доведеться платити

Уряд ухвалив рішення про нижчу вартість електроенергії для населення, ніж пропонував регулятор
8256
31 мая 2023 г.


Підвищення тарифу на
електроенергію для населення


Кабінет Міністрів України підвищив тариф на електроенергію для населення до 2,64 грн за кіловат-годину.

Про це повідомляє РБК-Україна.

«Міністр енергетики Герман Галущенко терміново вніс на розгляд Кабміну постанову про підвищення тарифу на електроенергію для населення. Постанова уряду вже була схвалена. Новий тариф становитиме 2,64 грн/кВт-год.», – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що міністр аргументував необхідність перегляду тарифу тим, що держава потребує коштів на відновлення енергетичної інфраструктури після обстрілів російських окупантів.

Нацкомісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), своєю чергою, просила встановити дещо більший тариф – 2,88 грн/кВт-год.

Втім, уряд ухвалив рішення про нижчу вартість електроенергії для населення, ніж пропонував регулятор.

Як повідомлялося, тариф для споживачів, які використовують до 250 кВт-год. на місяць, зараз становить 1,44 грн/кВт-год., а споживачі, які використовують понад 250 кВт-год., платять 1,68 грн/кВт-год.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), офіційно внесла пропозиції щодо визначення з 1 червня 2023 року єдиного тарифу на електроенергію для побутових споживачів на рівні 2,88 грн/кВт-год. (із ПДВ) у рамках першого етапу корекції цін.

Цікаво про будівництво: представилено "кристалічну технологію" для захисту та гідроізоляції бетону

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Источник:
ukrinform
29 мая 2023 г.
3984
Мер Києва повідомив, що собівартість проїзду в кілька разів вища, за нинішню вартість...
29 мая 2023 г.
6348
Зараз в Україні діє подвійний тариф на електроенергію: 1,44 грн/кВт-год у разі споживання до 250 кВт...
26 мая 2023 г.
5912
Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА розповів, що в Києві цього року планують відр...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3918
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6225
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4920
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
439
Подарки для детей — это всегда особая тема, требующая внимания, фантазии и понимания интересов...
Сегодня
915
Станом на кінець 2024 року прямі збитки, завдані інфраструктурі України внаслідок повномасштабного в...
27 июля 2016 г.
232
Добірка відкритих басейнів Києва та передмістя, де можна комфортно відпочити та врятуватися від спек...
11 апреля 2025 г.
1836
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1495
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
578
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
773
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!