РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.423 EUR: 44.828
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.423
EUR 40.000 41.000 44.828
USD 41.150 41.660 41.423
EUR 44.500 45.241 44.828
Новость

Розмір субсидії за квітень буде зменшено

У Пенсійному фонді назвали причину зменшення субсидії
5386
03 мая 2023 г.


Зменшення субсидії
у квітні


Субсидія на оплату комунальних послуг розраховується у квітні та жовтні з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня до 15 квітня включно. Через це розмір житлової субсидії, яку виплатять у травні за квітень, зменшиться, повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України (ПФУ).

"Це означає, що у квітні субсидію, яка виплачуватиметься у травні, розраховано на всі отримані послуги, зокрема за 15 днів на послуги з опалення", – йдеться у повідомленні.

На неопалювальний сезон – на період з 1 травня до 30 вересня – Пенсійний фонд України розрахує житлові субсидії для більшості громадян, які отримували їх під час опалювального періоду, автоматично за умови, що не змінилися дані про майновий стан чи склад родини.

Якщо ж зміни відбулися, отримувачі субсидії мають надавати протягом 30 днів до територіальних органів Фонду інформацію про такі зміни, нагадали в ПФУ.

 

Цікаво про будівництво: причини Не купувати каркаси з ЛСТК

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal


Джерело:
finance
02 мая 2023 г.
4352
Прогнозовано, що збільшення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення вплине на кін...
26 апреля 2023 г.
7268
Парк будуватимуть у шість черг. Першу чергу будівництва парку планують завершити влітку 2024 ро...
26 апреля 2023 г.
4473
Передбачуваний максимальний рівень повені на Дніпрі в межах столиці не становить загр...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5602
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4818
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Сегодня
7326
В основі лежить принцип гідростатичного тиску....
27 марта 2025 г.
8642
Архітектор спроєктував цей будинок у 1959-му - в рік своєї смерті. Слідуючи плану більш як 60-р...
25 марта 2025 г.
511
Які варіанти телебачення пропонує Volia, як перевірити можливість підключення у вашій квартирі ...
Вчера
1144
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
24 марта 2025 г.
848
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
20 марта 2025 г.
2241
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
448
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
704
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!