РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.564 EUR: 44.747
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.564
EUR 40.000 41.000 44.747
USD 41.200 41.660 41.564
EUR 44.400 45.041 44.747
Новость

АНОНС: щорічний міжнародний Форум «Smart Building», 24 – 25 травня, Київ (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)

24 – 25 травня у  Національному центрі «Український Дім» відбудеться Міжнародний Форум Smart Building. Тематика цього року буде присвячена не тільки впровадженню та розвитку технологій у містах, але й відновленню інфраструктури України
2788
13 апреля 2023 г.


Smart Building

Щорічний міжнародний Форум

Коли: 24 – 25 травня
Де: Київ, Національний центр «Український Дім»
 

Міжнародний Форум Smart Building відбудеться вже вшосте і тематика цього року буде присвячена не тільки впровадженню та розвитку технологій у містах, але й відновленню інфраструктури України, яка зазнала значних пошкоджень від війни. 

Щорічно Форум Smart Building поєднує на своєму майданчику основних гравців розумних рішень з тематик: Розумне місто, Розумний будинок, Екологія,  автоматизації, Інтернет речей, енергоефективність, Безпеки та Audio/Video-технологій.

Форум пройде в Києві у форматі виставки та конференції та продемонструє світові та українські досягнення в галузі інтелектуальних систем, смарт-рішень для будівництва та відновлення міської інфраструктури.

У рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції та виступи понад 40 спікерів. А виставкова зона представить понад 50 компаній, брендів, стартапів – новаторів у сфері технологій.

Відвідувачами Форуму насамперед є мери міст України та представники муніципалітетів, будівельні компанії та забудовники, інженери, архітектори, дизайнери, а також представники ОСББ та керуючих компаній.

Ми раді бачити на нашому майданчику всіх бажаючих! Вхід у виставкову зону та участь у конференції некомерційних організацій – безкоштовна. Квитки на ділову програму для представників бізнесу – доступні на сайті.

Як завжди, захід відбудеться за сприянням Державних органів влади, а також багатої кількості асоціацій та міжнародних партнерів. Серед наших постійних партнерів: Європейська бізнес асоціація, Асоціація міст України та Асоціація малих міст України, АППАУ, регіональні ІТ-кластери та багато інших.

Приєднуйтесь до розумних технологій!

Деталі про проведення форуму ви можете знайти на сайті - https://smart-building.com.ua/

До зустрічі на форумі!

Інформацію опубліковано на правах реклами
Источник:
smart-building
13 марта 2023 г.
1755
ДІАМ повідомляє про публічне обговорення проєкту Антикорупційної програми Державної інспекції архіте...
22 марта 2023 г.
2749
Спікери з компанiї Penetron Ukraine розкажуть про специфіку використання та економічну доцільність д...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5538
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4805
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
27 марта 2025 г.
8576
Архітектор спроєктував цей будинок у 1959-му - в рік своєї смерті. Слідуючи плану більш як 60-р...
25 марта 2025 г.
483
Які варіанти телебачення пропонує Volia, як перевірити можливість підключення у вашій квартирі ...
25 марта 2025 г.
736
Як правильно обрати анкер і якими є практичні поради до його застосування...
24 марта 2025 г.
834
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
20 марта 2025 г.
2175
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
435
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
696
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!