РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.439 EUR: 47.075
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.439
EUR 40.000 41.000 47.075
USD 41.200 41.656 41.439
EUR 46.600 47.351 47.075
Новость

Допоможе знайти роботу: Мінекономіки повідомили про запуск "Єдиного порталу вакансій"

На порталі зібрані вакансії п'яти найбільших в Україні сайтів з працевлаштування
4478
20 сентября 2022 г.


Розпочав роботу 
«Єдиний портал вакансій»


В Україні запущено «Єдиний портал вакансій». Створення порталу ініційоване Міністерством економіки та Державною службою зайнятості. На ресурсі зібрані вакансії п'яти найбільших в Україні порталів з працевлаштування (robota.ua, work.ua, novarobota.ua, grc.ua, ua.jooble.org, pidbir. com).

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки, пише Build Portal.

"Працевлаштування – надзвичайно актуальна на сьогодні проблема для багатьох українців. Надто тих, хто змушений був покинути свої домівки через бойові дії в своєму регіоні та переїхати. Водночас бізнес, який через війну змінив локацію, а також підприємства, що відкриваються чи розширюються, в тому числі за допомоги грантових програм, потребують робочої сили", - зазначила перший віцепрем'єр-міністр - міністр економіки України Юлія Свириденко.

«Єдиний портал вакансій» дозволяє шукати роботу відповідно до галузі, очікуваного рівня заробітної плати, регіону. Зазначається, що вакансії являються максимально актуальними, оскільки з'являються в режимі реального часу.

У Мінекономіки розраховують, що новий портал сприятиме відновленню і подальшому розвитку економіки України.

"План Відновлення України передбачає створення більше 1 млн 700 тисяч робочих місць протягом наступних років. Отже, "Єдиний портал вакансій" буде дуже корисним і в майбутньому", - підкреслила Свириденко.

Цікаво дізнатись: різновиди спецодягу та сфери його застосування

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

09 сентября 2022 г.
11527
Киянам показали ескізний проєкт, у сквері мають облаштувати зони для відпочинку з дітьми й для ...
09 сентября 2022 г.
4408
До кінця вересня буде проведено голосування за перейменування решти міських об’єктів, наз...
08 сентября 2022 г.
3717
17 вересня у Києві пройде "велике прибирання". Киян закликають долучитися до дійства з дотриманням о...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2750
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3969
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6388
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
07 мая 2025 г.
5814
Архітектура укриттів натхненна традиційними формами нігерійського житла, що полегшує адаптацію для л...
06 мая 2025 г.
4685
80% структури автостоянки зберегли, перетворивши її на офісні, торговельні та ресторанні приміщення...
05 мая 2025 г.
890
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
06 мая 2025 г.
969
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
06 мая 2025 г.
1034
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
622
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
794
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!