РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.423 EUR: 44.828
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.423
EUR 40.000 41.000 44.828
USD 41.150 41.660 41.423
EUR 44.500 45.241 44.828
Новость

Для проведения Евровидения в столице могут достроить «Киев-арену»

Для проведения "Евровидения-2017" рассматривают недостроенный концертно-спортивный центр «Киев-арена».

2452
30 мая 2016 г.



Подготовить НСК «Олимпийский» могут не успеть

В качестве площадки для проведения «Евровидения» в 2017 году киевская власть рассматривает недостроенный концертно-спортивный центр «Киев-арена» на Столичном шоссе, сообщает Столичная недвижимость.

Для завершения строительства центра необходимо не менее 70 млн. долларов.

Мэр Киева Виталий Кличко сообщил, что подготовить временную крышу-трансформер для НСК «Олимпийский» могут не успеть, к тому же это слишком дорого.

Наиболее вероятным вариантом мэр Киева назвал возведение современной трансформер-арены на Столичном шоссе, где уже есть под нее фундамент.

«Я уже говорил с владельцами арены. За 6-7 месяцев они могут успеть ее закончить», – сообщил В.Кличко.

 

Источник: Столичная недвижимость

Фото: Вести
30 мая 2016 г.
3812
Самый большой развлекательный центр в Европе планируют достроить к осени....
30 мая 2016 г.
4505
Квартиры без огромных коридоров, больших балконов и гардеробных комнат вновь пользуются спросом у жи...
30 мая 2016 г.
7678
Льготников, которые получали субсидию, поставили перед непростым выбором. Теперь, если вы получаете ...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5617
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4827
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
7359
В основі лежить принцип гідростатичного тиску....
27 марта 2025 г.
8686
Архітектор спроєктував цей будинок у 1959-му - в рік своєї смерті. Слідуючи плану більш як 60-р...
25 марта 2025 г.
513
Які варіанти телебачення пропонує Volia, як перевірити можливість підключення у вашій квартирі ...
31 марта 2025 г.
1230
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
24 марта 2025 г.
849
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
20 марта 2025 г.
2254
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
451
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
705
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!