РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.215 EUR: 47.004
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.215
EUR 40.000 41.000 47.004
USD 41.090 41.490 41.215
EUR 46.650 47.351 47.004
Новость

Україна поглибила співпрацю з США в сфері відновлення інфраструктури

Україна та США підписали Меморандум про транспортне співробітництво
2999
20 мая 2022 г.


Підписано Меморандум про
транспортне співробітництво


Україна та США підписали Меморандум про транспортне співробітництво

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України в Фейсбуці.

«Ми щиро вдячні американським колегам за стійку та послідовну підтримку нашої країни, зокрема, у її інфраструктурному поступі. Американські партнери беруть активну участь в розвитку проєкту Київської обхідної дороги, забезпечують Укрзалізницю сучасними тепловозами компанії General Electric, а американські морські перевізники співпрацюють з українськими портами. Сьогодні ми можемо говорити про підписання Меморандуму як про чергове свідчення дружніх відносин між США та Україною, яке ще більше поглибить співпрацю двох держав», - йдеться в повідомленні.

 

Очікується, що в рамках підписаного документа до 2030 року буде оновлений парк локомотивів та вагонів, створена система швидкого залізничного сполучення між великими містами та покращена залізнична інфраструктура, особливо у великих містах.

Як зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, у сфері пріоритетів залишаються і проєкти модернізації існуючих автодоріг та встановлення на них автоматичних станцій зважування.

Також Меморандум підтверджує, зокрема, наміри сторін продовжувати тісну співпрацю щодо питань безпеки повітряного простору та безпечної роботи цивільної авіації.

Як повідомлялося, унаслідок бойових дій в Україні зруйновано 23 тис. км доріг та близько 300 штучних споруд. Наразі тривають активні відновлювальні роботи на автомобільних шляхах, зруйнованих вторгненням росії, частина доріг і переправ уже відкриті для руху.

Цікаво про будівництво: з чого краще побудувати будинок?

Читайте больше новостей о войне россии против Украины в спецтеме на Build Portal
Источник:
ukrinform
20 мая 2022 г.
3264
Пропонуємо ознайомитися з детальною інформацією щодо основних змін у роботі АС ДЗК в умовах воєнного...
18 мая 2022 г.
1242
Инфляция в Украине ожидается на уровне 20% в 2022 году...
18 мая 2022 г.
1199
Договори оренди майна, строк дії яких завершується у період воєнного стану, продовжили на період дії...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3882
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
5977
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4891
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
5543
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
17 апреля 2025 г.
5547
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4445
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
11 апреля 2025 г.
1571
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1457
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
524
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
747
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!