РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.564 EUR: 44.747
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.564
EUR 40.000 41.000 44.747
USD 41.200 41.660 41.564
EUR 44.400 45.041 44.747
Новость

COVID-19: адаптивний карантин продовжено до 31 березня 2022

Усі правила щодо доступу до публічних місць із ковід-сертифікатами, носіння масок та дистанції залишаються в силі
4967
16 декабря 2021 г.


Карантин продовжено
до 31 березня


Кабінет Міністрів продовжив адаптивний карантин до 31 березня 2022 року, оскільки вважає, що це допоможе максимально ефективно протидіяти пандемії та захистити здоров’я людей.

Про це Прем'єр-міністр Денис Шмигаль написав у Фейсбуці, коментуючи відповідне рішення уряду.

“Адаптивний карантин подовжено до 31 березня 2022 року. Це допоможе максимально ефективно протидіяти пандемії та захистити здоров’я людей. Усі правила щодо доступу до публічних місць із ковід-сертифікатами, носіння масок та дистанції залишаються в силі”, - написав Шмигаль.

Він також зазначив, що вже понад 40% дорослих українців отримали щеплення проти коронавірусу. Завдяки вакцинації, упевнений Прем'єр, можна зупинити пандемію. “Водночас поки в Україні рівень вакцинації не досягне 70% дорослого населення, ми маємо продовжувати дотримуватися встановлених карантинних обмежень”, - додав глава уряду.

Интересно о ремонтах: как организовать перевозку мебели и вещей

Источник:
ukrinform
07 декабря 2021 г.
4931
Несмотря на смягчение карантина, некоторые ограничения сохранятся...
01 декабря 2021 г.
6867
24 ноября правительство изменило правила карантина в Украине, которые вступят в силу 6 декабря...
25 ноября 2021 г.
7960
Які протиепідемічні вимоги діятимуть у регіонах “жовтої” зони...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5544
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4807
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
27 марта 2025 г.
8578
Архітектор спроєктував цей будинок у 1959-му - в рік своєї смерті. Слідуючи плану більш як 60-р...
25 марта 2025 г.
484
Які варіанти телебачення пропонує Volia, як перевірити можливість підключення у вашій квартирі ...
25 марта 2025 г.
744
Як правильно обрати анкер і якими є практичні поради до його застосування...
24 марта 2025 г.
835
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
20 марта 2025 г.
2183
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
435
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
696
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!