У жовтні найбільший попит на вторинному ринку столичного житла мали двокімнатні квартири. Ціни на найпопулярнішу нерухомість коливалися від 50 до 70 тисяч доларів
Як змінились ціни на ринку
вторинного житла столиці
Згідно з даними профільного порталу, медіанна вартість квартир на вторинному ринку столиці збільшилась на 2%, якщо порівнювати із показниками вересня. Розповідаємо про найголовніше.
Скільки коштує квадрат на "вторинці"
Станом на середину листопада, "квадрат" на вторинному ринку житла коштує 1 295 доларів. При цьому, ціни на двокімнатні квартири залишилися без змін.
Ось скільки доведеться заплатити за різні планування:
- однокімнатні квартири подорожчали на 2,5%, квадратний метр стартує від 1543 доларів;
- середня вартість "квадрату" у двокімнатних квартирах – 1246 доларів;
- медіанна ціна за квадратний метр у трикімнатних квартирах становить 1185 доларів. Це на 2,4% більше за показник вересня.
Розподіл цін за районами
Найдорожчі квартири продавали у Печерському районі столиці – майже 1980 доларів за квадратний метр. Найдоступнішим районом залишається Деснянський. Отримати тут квадрат можна за 1000 доларів.
Щодо попиту, найчастіше у Києві шукали квартири з ціною від 50 – до 70 тисяч доларів. Частка таких запитів становить 35%. 19% запитів стосувалися об'єктів від 70 тисяч доларів.
Читайте також: Tegola дарує подарунки за підписку на Telegram канал!
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
- Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
- Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.