8 вересня Кабмін приєднав Державну іпотечну установу до до ПАТ “Українська фінансова житлова компаніяˮ
Приєднання Державної іпотечної
установи до Укрфінжитла
Кабінет Міністрів затвердив постанову про приєднання Державної іпотечної установи до ПАТ “Українська фінансова житлова компаніяˮ (Укрфінжитло).
Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 8 вересня.
Документ визначає механізм здійснення заходів, пов'язаних з приєднанням Державної іпотечної установи до ПАТ “Українська фінансова житлова компаніяˮ. Так, за договорами, укладеними Державною іпотечною установою, перехід прав та обов'язків до Української фінансової житлової компанії відбувається в обсязі та на умовах, що існуватимуть на момент підписання акта про передачу.
Як повідомлялося, Державна іпотечна установа працює на ринку іпотечного кредитування України з 2004 року. У 2020 році на виконання завдання Президента України стосовно реалізації програми “Доступна іпотека” було створено ПрАТ “Українська фінансова житлова компанія” (Укрфінжитло), яка фактично виступатиме посередником між банком і громадянином, аби громадяни могли брати довгострокові іпотечні кредити під фіксовану ставку – 7% річних. Компанія рефінансуватиме банки, що видають іпотечні кредити на визначених державою умовах.
Интересно узать: как работает регистратор в системе наблюдения
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
- Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
- Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.