РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.350 44.039 43.509
Новость

Обсяги видачі субсидій: із майже 368 тисяч заявок, субсидію отримали лише 172 тисячі - депутат

Найбільш поширений випадок відмови – це скасування субсидій при комунальних боргах
841
13 июля 2021 г.


Субсидії отримали 172 тис
домогосподарств


За перші чотири місяці цього року по призначення субсидії звернулися майже 368 тис. домогосподарств, проте отримали її 172 тис. з них.

Про це під час Погоджувальної ради парламенту заявив нардеп Олег Кулініч.

“На сьогодні велика кількість українців ризикують просто не отримати субсидій. Вони не підпадають під ті чи інші критерії, а спеціальні комісії, які розглядали ці питання при колишніх РДА – ліквідовані, нових немає”, - зазначив депутат.

За його словами, це пов'язано з критеріями для надання субсидій.

“Наприклад, людина продала однокімнатну квартиру і придбала таку саму. Вона вже не підпадає під надання субсидії, хоча просто змінила місце проживання і не стала багатшою”, - зазначив депутат.

Він додав, що без субсидії можуть залишитися і ті категорії громадян, яким придбала житло держава, як-от діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Парламентарій зазначив, що найбільш поширений випадок відмови – це скасування субсидій при комунальних боргах. Однак, на його думку, тут мав би застосовуватися диференційований підхід до отримувачів.

Він наголосив на необхідності чітко визначити критерії отримання субсидій з урахуванням зазначених факторів.

Як повідомлялося, 14 квітня Кабінет Міністрів схвалив постанову, якою посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

Відповідно до документа, переглянуто окремі критерії майнового і матеріального стану при наданні житлових субсидій, зокрема здійснення дороговартісних покупок, наявності рухомого та нерухомого майна, депозитів тощо.

Водночас 19 травня 2021 року уряд ухвалив постанову, згідно з якою розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, а це 85% відсотків громадян. Виняток становлять лише 15% громадян, яким доведеться переоформити документи. Зокрема, це домогосподарства, яким житлова субсидія: надавалася у грошовій безготівковій формі; була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи); була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

  Интересно о ремонтах: как правильно выбрать кухонную мойку?
Источник:
ukrinform
12 июля 2021 г.
122763
Задолженность за отопление посреди июля выросла сразу на 11,3%...
12 июля 2021 г.
7353
Автоматический пересчет застопорился в некоторых городах. Министерство социальной политики во всем в...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 февраля 2025 г.
3151
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
19 февраля 2025 г.
9360
Українські чиновники стверджують, що поточний текст угоди порушує вітчизняне законодавство та потреб...
06 февраля 2025 г.
2279
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
21 февраля 2025 г.
11348
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5505
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5384
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1545
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1427
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2179
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3021
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
585
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!