РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.519 EUR: 47.713
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.519
EUR 40.000 41.000 47.713
USD 41.330 41.831 41.519
EUR 47.100 47.831 47.713
Новость

COVID-19: карантин в Україні планують послабити. Пом’якшення торкнуться проведення концертних, масових, культурних заходів

МОЗ, МЗС, Мінфіну, Мінекономіки, Мінюсту, секретаріату КМУ було доручено в дводенний термін оформити зазначене рішення актом КМУ відповідно до регламентних вимог та подати на підпис прем’єр-міністру України
1748
27 мая 2021 г.


Послаблення
карантину в Україні 


До Кабінету міністрів внесено протокольне доручення щодо послаблення карантинних заходів на території України. Пом’якшення торкнуться, зокрема, проведення концертних, масових, культурних заходів.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

«Прошу внести протокольне доручення, внести зміни до постанови КМУ від 9 грудня 2020 року… за умови негативного результату тестувань на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) або експрес-тесту на визначення антигену до коронавірусу, що проведене не більш як за 72 години до проведення заходу, або документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, всіх відвідувачів та співробітників, розширити можливості для проведення концертних, масових, культурних заходів, дозволити працювати різним типам засобів розміщення, зняти часові обмеження для закладів громадського харчування та самоізоляції громадян. Також дозволити перетин кордону іноземцям певних країн», - повідомив Ткаченко.

МОЗ, МЗС, Мінфіну, Мінекономіки, Мінюсту, секретаріату КМУ було доручено в дводенний термін оформити зазначене рішення актом КМУ відповідно до регламентних вимог та подати на підпис прем’єр-міністру України.

  Цікаво про ремонти: як відновити дерев'яні садові меблі
Источник:
news
20 мая 2021 г.
3101
За исключением Донецкой области все регионы Украины находятся в "желтой" зоне карантина...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3900
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6062
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4902
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
18 апреля 2025 г.
5590
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
17 апреля 2025 г.
5583
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4463
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
11 апреля 2025 г.
1655
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1474
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
541
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
757
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!