РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.526 EUR: 47.074
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.526
EUR 40.000 41.000 47.074
USD 41.330 41.831 41.526
EUR 47.070 47.831 47.074
Новость

В Україні планують оновити 20 тисяч км загальнодержавних доріг. В ОП назвали строки

В ОП назвали амбітні плани щодо оновлення загальнодержавних доріг
1416
19 марта 2021 г.


Оновлення загальнодержавних
доріг України 


В Офісі Президента мають на меті до 2023 року оновити основну мережу автомобільних доріг в Україні, загальною протяжністю понад 20 тисяч км.

Про це заступник глави Офісу Президента України Кирило Тимошенко сказав в ефірі одного з телеканалів 18 березня.

"Наша мета зробити всі загальнодержавні дороги - це траси, якими займається Укравтодор. Це 20 з чимось тисяч кілометрів доріг. Тому що фактично ніхто не займався дорогами такими об'ємами, якими ми зараз займаємось", - розповів Тимошенко.

Він додав, що цьогоріч в Україні буде оновлено щонайменше 4500 км доріг державного значення та 2000 км місцевих доріг. Тимошенко нагадав, що у 2020 році в Україні було оновлено 4000 км доріг державного значення і 2000 км доріг місцевого значення. Він підкреслив, що оновлення місцевих доріг в першу чергу є відповідальністю місцевої влади й від неї залежать обсяги дорожнього будівництва в середині населених пунктів.

Нагадаэмо, Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) презентувало ключові проєкти дорожнього будівництва на 2021 рік. Укравтодор планує оновити 1205 км міжнародних доріг, 1363 км національних доріг, 1206 км територіальних доріг та 904,3 км регіональних доріг.

Ще одним важливим напрямом ремонтів стануть автошляхи до контрольно-пропускних пунктів. Заплановано відновлення понад 250 км доріг до КПП. Загалом Укравтодор планує до 2023 року оновити 600 км автошляхів до КПП.

  Цікаво про архітектуру: раніше и писали про використання сталі Кортен в оформленні елементів міської архітектури 
Источник:
ukrinform
19 марта 2021 г.
1218
Цены на жилье формируются во многом, исходя из локации. Как близость транспортных развязок, нал...
18 марта 2021 г.
1137
Багато людей повідомляють, що через дистанційний режим змушені працювати більше, ніж раніше...
18 марта 2021 г.
1166
17 марта Кабмин назначил нового замминистра инфраструктуры...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2929
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2834
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4057
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
Сегодня
4725
Попри зміни будівля зберегла свій автентичний вигляд. Фасад із клінкерної цегли очистили лазеро...
Сегодня
1256
Ринок систем для очищення води зіткнувся останнім часом із безліччю вимог, які ставить споживач. Сер...
Сегодня
737
Особливості і переваги професійних будівельних пилососів Kärcher, а також декілька порад в...
27 мая 2025 г.
2704
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1077
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
961
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!