197 незаконних будівництв
У Програмі соціально-економічного розвитку (ПСЕР) Києва зазначено, що станом на кінець 2020 року в місті налічувалося 197 об’єктів будівництва, які порушують містобудівне або будівельне законодавство. Прогнозується, що в 2021 рік таких проблемних об’єктів стане 200, а до 2023 року їхня кількість знизиться до 150-ти.
Такий план Департаменту з питань Державного архітектурно-будівельного контролю Києва Київської міськдержадміністрації (КМДА) під керівництвом Оксани Попович.
Відзначається, що хаотична забудова, самовільно зайняті земельні ділянки – наслідок відсутності актуалізованого Генерального плану Києва, зонінгу, детальних планів територій (ДПТ) і чітких правил і регламентів містобудівних умов і обмежень (ДУО) забудови столиці.
У ПСЕР також зазначено, що “актуальна інформація про забудову Києва і виявлені випадки самовільного будівництва” розміщена на сайті kplik.kmda.gov.ua.
Відзначимо, цей сайт працює в тестовому режимі і завантажується дуже повільно, доступний лише перегляд списку декількох сот об’єктів будівництва з адресами. Перевірити наявність або відсутність ДПТ, ДУО, дозволів ДАБІ та проектної документації з будівництва – неможливо.
Відзначимо, в 2015 році в столиці чиновники нарахували 809 будівельних об’єктів, 43 з яких визнали самовільними будовами.
Цікаво про будівництво: що таке "друге світло" і як можна використати дахові вікна
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.