РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.867 EUR: 48.453
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.867
EUR 40.000 41.000 48.453
USD 41.500 42.010 41.867
EUR 48.250 48.969 48.453
Новость

Держекоінспекцію зроблять правоохоронним органом

Надання правоохоронних функцій дозволить ефективно протидіяти недопуску інспекторів на підприємства
2462
12 июня 2020 г.



Держекоінспекція стане
правоохоронним органом


Державна екологічна інспекція офіційно отримає статус правоохоронного органу. Це дозволить ефективно протидіяти недопуску інспекторів на підприємства, які вони перевіряють. Про це розповів глава Держекоінспекції Андрій Мальований, повідомляє прес-служба відомства.

Таким чином, за недопуск доведеться сплатити штраф у розмірі 50-200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, відбути виправні роботи або ж бути заарештованим на термін до шести місяців.

«Маю велику надію, що це (надання статусу правоохоронного органу, - ред.) відбудеться найближчим часом, Кабінет міністрів прийме відповідне рішення. Тоді за недопуск інспектора на підприємство порушник підпадає під дію статті 343 Кримінального Кодексу України. Вона передбачає штраф 50-200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправні роботи або арешт до 6 місяців. Також на інспекторів поширяться всі гарантії захисту від посягань на життя, здоров'я або майно - їх або їх близьких», – зазначив голова Держекоінспекції.



До слова, напередодні Кабінет міністрів визначився з посадою виконувача обов'язків міністра захисту навколишнього середовища і природних ресурсів. Цю посаду тимчасово, до призначення міністра Верховною Радою, зайняла Ірина Ставчук. Це виконавча директорка громадської організації «Екодім», експертка з питань зміни клімату та кліматичної політики.

На Подільсько-Воскресенському мосту монтують дефектні троси (ФОТО)

Читайте також: відомий виробник лакофарбових матеріалів підтримав ідею облаштування в центральній районній дитячій бібліотеці бібліохабу творчості  

Источник:
zaxid
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
11 июня 2020 г.
2113
Олексій Чернишов повідомив про роботу групи з інспекції та моніторингу реалізації проектів ...
11 июня 2020 г.
1616
Світ потребує сміливців, які сформують нові стандарти ведення бізнесу...
16 июня 2025 г.
2831
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2582
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3056
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
01 января 2000 г.
17
Покрокова інструкція з монтажу плоскої покрівлі: від підготовки основи до наплавлення фінішного шару...
Вчера
677
Надежная и качественная запорная арматура проверенная временем от поставщика в Украине. Клапаны, вен...
Вчера
4258
Метою ініціативи є підвищення темпів будівництва та спрощення погоджень. Так, типові проєкти можна б...
Вчера
1580
Вже за тиждень відбудеться Business Club КБУ, присвячений аналітиці українського ринку нерухомості з...
14 июля 2025 г.
1434
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
19 июня 2025 г.
3212
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!