РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.564 EUR: 44.823
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.564
EUR 40.000 41.000 44.823
USD 41.150 41.649 41.564
EUR 44.330 45.031 44.823
Новость

Більше ніж на 200 об'єктах, в 23 областях, - Укравтодор повідомив про шалені обсяги робіт

Укравтодор розпочав роботи на понад 200 об'єктах
2668
20 мая 2020 г.



Понад 200 об'єктів у 23 областях України


Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) розпочало ремонтно-будівельні роботи на понад 200 об'єктах у 23 областях України.

Про це розповів голова Укравтодору Олександр Кубраков, передає Build Portal.

"Зараз приблизно на 2600-2700 кілометрах, з урахуванням проєктів, які відбуваються за кошти МФО (міжнародних фінансових організацій - авт.), вже тривають роботи... Тобто роботи тривають більше ніж на 200 об'єктах, в 23 областях", - сказав Кубраков.

Зокрема, Укравтодор активно веде будівельні та ремонтні роботи на автошляхах: Н-30 Василівка-Бердянськ, М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, М-12 Стрий - Рогатин - Бережани - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця - Кропивницький - Знам'янка, М-03 Київ-Харків-Довжанський, Н-31 Дніпро-Решетилівка, М-05 Київ-Одеса, М-19 Доманове-Порубне та Н-26 Чугуєв-Мілове.

Також тривають роботи з будівництва доріг Станиця Луганська-Сєвєродонецьк та Львів-Меденичі-Трускавець.

Кубраков розповів, що роботи на деяких із зазначених об'єктів будуть завершені вже у червні та липні цього року.

Крім того, вже розпочато роботи з будівництва мосту у Запоріжжі, на якому перші ділянки для автомобільного руху будуть відкриті до кінця року.

За словами очільника Укравтодору, у 2020 році на будівництво або ремонт доріг планується залучити 90,2 млрд гривень, з урахуванням кредитних коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку і Світового банку.

Нагадаємо, у 2020 році Укравтодор планує збудувати чи відремонтувати 4000 кілометрів доріг державного значення та 2500 кілометрів доріг місцевого значення.


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему "Короновирус и строителство - прогнозы и советы"
   

Источник:
ukrinform
20 мая 2020 г.
7005
Строительные компании избавят от необходимости получать разрешения на капремонт и реконструкцию авто...
20 мая 2020 г.
2664
Рада схвалила законопроект про впровадження в Україні регламенту ЄС про якість будівельної продукції...
20 мая 2020 г.
1986
Укравтодор потратит на ремонт дорог рекордную сумму...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
19 марта 2025 г.
5529
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4803
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Вчера
8570
Архітектор спроєктував цей будинок у 1959-му - в рік своєї смерті. Слідуючи плану більш як 60-р...
25 марта 2025 г.
483
Які варіанти телебачення пропонує Volia, як перевірити можливість підключення у вашій квартирі ...
25 марта 2025 г.
733
Як правильно обрати анкер і якими є практичні поради до його застосування...
24 марта 2025 г.
834
На його меті – забезпечення можливості громадянам України отримати компенсацію або підтримку д...
20 марта 2025 г.
2166
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
433
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
696
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!