РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.472 EUR: 47.377
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.472
EUR 40.000 41.000 47.377
USD 41.200 41.656 41.472
EUR 47.100 47.799 47.377
Новость

Субсидії поріжуть на 8,3 млрд гривень? Кабмін готує зменшення бюджету

Кабмін пропонує Верховній Раді зменшити фінансування пільг і житлових субсидій на 8,3 млрд гривень
2398
30 марта 2020 г.

Фінансування субсидій зменшать?

Кабінет Міністрів попередньо пропонує Верховній Раді зменшити фінансування пільг і житлових субсидій на 8,3 млрд гривень з 47,6 до 39,3 млрд гривень, хоча раніше Уряд збільшив на 50% соціальні нормативи при нарахуванні житлових субсидій на час продовженого карантину.

Про це йдеться в пропозиціях Кабміну, які обговорюються з керівництвом Ради і парламентських фракцій.

Зараз в держбюджеті-2020 на числі витрат Міністерства соціальної політики передбачено виділити на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого, рідкого побутового палива і скрапленого газу в грошовій формі 47,57 млрд гривень.

У пропонованих змінах передбачено виділити на ці цілі 39,3 млрд гривень.

Держбюджет-2020 передбачає скорочення на 7,5 млрд гривень, або на 13,6%, до 47,6 млрд гривень фінансування з бюджету пільг і житлових субсидій.

У середу, 25 березня, Кабмін збільшив на 50% соцнорматіви при нарахуванні житлових субсидій на час карантину, передбачив призначення житлових субсидій громадянам, які втратили роботу в період карантину, і заборонив в період карантину позбавляти громадян житлових субсидій.

Кабмін також має намір скасувати збільшення з травня з 15 до 20% середньомісячного сукупного доходу домогосподарства норму плати за житлово-комунальні послуги при призначенні субсидії.

Також на індексацію пенсій і виплату пенсіонерам по 1000 гривень хочуть виділити 20 млрд. 


Читайте також Субсидія на службі громадян. Чи дійсно вона допоможе бідним і безробітним 

Джерело:
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
30 марта 2020 г.
18099
Українським споживачам, які сплатили за «газ про запас», компенсують різницю вартості га...
30 марта 2020 г.
8455
Цена на газ существенно упадет, однако в апреле украинцы этого не почувствуют. Прогноз...
27 марта 2020 г.
1632
Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій України розповів про надзвичайну ситуацію, ка...
26 мая 2025 г.
2940
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2852
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4080
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
01 января 2000 г.
9
THERMOWOOL у житловому та комерційному будівництві: кейс-стаді успішних проєктів в Україні та Європі...
01 января 2000 г.
11
Яка спецтехніка допомагає ДСНС та Нацгвардії у критичних ситуаціях під час війни?...
Вчера
5584
Сад оснащений сенсорами з ШІ, які збирають дані про стан ґрунту, вологу та освітлення, що допомагає ...
27 мая 2025 г.
2744
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1115
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
971
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY КБУ – традиційна платформа для професійного діалогу в будівельній галузі, 18 червня, Київ
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация