РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.395 EUR: 47.025
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.395
EUR 40.000 41.000 47.025
USD 41.090 41.490 41.395
EUR 46.680 47.380 47.025
Новость

З Києва до аєропорту Бориспіль пустять ще один потяг

Голова Укрзалізниці Євген Кравцов проїхався експресом Бориспіль-Київ та повідомив про те, що невдовзі на цьому маршруті з'явиться ще один потяг вітчизняного виробництва
1958
21 октября 2019 г.


Зараз маршрутом користується більше ніж три тисячі пасажирів на добу

«Укрзалізниця» планує до кінця цього року запустити новий потяг українського виробництва від Центрального залізничного вокзалу Києва до міжнародного аеропорту Бориспіль - про це повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

«До кінця року ми запустимо на цьому маршруті новий поїзд українського виробництва. Це + додаткові рейси і збільшення пасажиропотоку. Зараз – більше ніж три тисяч пасажирів на добу», – написав Кравцов на своїй стронінці у Facebook.

Він додав, що зупинка на станції «Видубичі» «практично готова», її також планують відкрити до кінця року.

За словами Кравцова, поїзди у напрямку «Борисполя» курсують за розкладом, але частоту курсувань треба збільшувати, і ставити на маршрут новий додатковий рухомий склад.

Експрес запустили у листопаді минулого року. За час своєї роботі експрес встановив декілька рекордів за кількістю перевезених пасажирів.

17 октября 2019 г.
4077
Мешканці київських багатоповерхівок мають загальний борг за воду перед «Київводоканалом»...
16 октября 2019 г.
2405
Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко заявив, що штрафи за неправомірно оформлені...
16 октября 2019 г.
3449
З 1 січня наступного року зміниться формула розрахунку ціни газу для населення. Про це нагадав дирек...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3888
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6009
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4895
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
18 апреля 2025 г.
5563
Церкву було збудовано сто років тому, а з 2023-го вона не працює, бо відвідування храмів у Нідерланд...
17 апреля 2025 г.
5558
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
16 апреля 2025 г.
4451
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
11 апреля 2025 г.
1599
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1463
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
530
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
752
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!