РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.473 EUR: 43.033
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.473
EUR 40.000 41.000 43.033
USD 41.400 41.839 41.473
EUR 42.800 43.471 43.033
Новость

Замість 55 зрубаних тополь на столичній алеї висадили 100 нових (фото)

У «Київзеленбуді» запевняють, що нові дерева безпечні для алергиків
2932
17 апреля 2019 г.



Нові тополі

На вулиці Здолбунівській на Позняках комунальники висадили 100 тополь замість зрубаних невідомими особами, повідомила директорка КП УЗН Дарницького району Людмила Філінська і ефірі телеканалу «Київ».

За її словами, висадка другого ряду тополь у цьому місці передбачалася й раніше. Однак через інцидент довелося додати ще саджанців.

«Алея в цьому місці відіграє роль екологічної ширми між житловими будинками та золовідвалом Дарницької ТЕЦ, і створення цієї зеленої зони ініціювали саме працівники електроцентралі», – пояснила Філінська.

Вона запевнила, що всі висаджені дерева не дають пух, а отже є цілком безпечними для тих, хто страждає на алергію.

Водночас, за її словами, тополя найбільш стійке дерево в умовах міста, швидко росте, добре абсорбує пил і продукує найбільше кисню.

Невідомі вирубали 55 тополь на Здолбунівській 11 квітня. За даним фактом триває розслідування.

Джерело: Хмарочос

16 апреля 2019 г.
2972
В Украине реформируется сфера жилищно-коммунального хозяйства...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 февраля 2025 г.
1849
Нова постанова Уряду запроваджує автоматичний розгляд документів, що дають право на виконання підгот...
30 января 2025 г.
3723
Новий механізм підтримки вимушених переселенців запущено 29 січня...
24 января 2025 г.
3889
У період, коли оновлювали реєстри, "єОселя" не  могла приймати заявки, адже при подачі в "...
07 февраля 2025 г.
12971
Тунель-рекордсмен матиме довжину понад 25 км. Тунель буде не лише найдовшим у світі, але й найг...
07 февраля 2025 г.
605
Тут зібрано те, що справді варто мати під рукою в сучасному світі. Техніка, котра не просто спрощує ...
06 февраля 2025 г.
1625
Читайте, що таке DRIPSTOP, як він працює і в чому його переваги...
07 февраля 2025 г.
920
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
06 февраля 2025 г.
1221
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
06 февраля 2025 г.
1086
9-10 квітня 2025 року у Києві відбудеться виставка, присвячена розподіленій генерації та альтер...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
2986
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
559
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!