РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.215 EUR: 46.821
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.215
EUR 40.000 41.000 46.821
USD 41.050 41.490 41.215
EUR 46.550 47.351 46.821
Новость

ТМ Śnieżka визнано «Абсолютним Фаворитом Успіху — 2018»

Компанія отримала нагороду в категорії «Фарба»
3514
09 апреля 2019 г.



«Фаворит Успіху»

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» — це всеукраїнський відкритий рейтинг споживчих уподобань, які, власне, і визначають найкращі товари й послуги на українському ринку. За підсумками багаторівневих опитувань громадської думки загальнонаціонального масштабу, ТМ Snieźka вчетверте здобула статус «Абсолютного Фаворита Успіху» в категорії «Фарба».

ТМ Snieźka стала лідером у рейтингу з-поміж 44 учасників конкурсу «Фаворити Успіху» в номінації «Фарба». Дослідження громадських уподобань, визначення якості товарів і послуг експертами в конкретній галузі, а також висловлення думок українських знаменитостей (публічних людей) щодо успішності брендів тривало із січня по грудень 2018 року. Завірили та підтвердили результати конкурсу «Фаворити Успіху» маркетингова дослідницька компанія InMind і Київський міжнародний інститут соціології. У такий спосіб усеукраїнський рейтинг визначив найпопулярніші торгові марки 2018 року.

Організатори конкурсу підкреслюють: «Переможцями рейтингу щорічно стають номінанти, які мали найбільшу довіру та підтримку українців протягом усього року. Рейтинги, отримані за результатами опитувань, відображають реальні споживчі вподобання і показують динаміку змін смаків громадськості».

«Для марки Śnieżka перемога в конкурсі «Фаворити Успіху – 2018» – це потужна мотивація для вдосконалення і розвитку бренду. Фарби ТМ Snieźka завжди вирізняються якістю, інноваційністю і безпечністю. Це ті три основні складові високої оцінки, яку дають споживачі виробам нашої марки. Компанія «Снєжка-Україна» вдячна всім клієнтам за їхню довіру і прихильність. Фахівці підприємства і надалі завзято працюватимуть, виготовляючи сучасні лакофарбові матеріали, яких очікують вимогливі споживачі», – каже генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь.

Джерело: www.sniezka.ua

Інформацію розміщено на правах реклами

05 апреля 2019 г.
2656
Новинка від компанії "Золотой Мандарин"...
04 апреля 2019 г.
2837
Новий облицювальний камінь від компанії "Золотой Мандарин"...
03 апреля 2019 г.
2665
Новинка від компанії "Золотой Мандарин"...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
08 апреля 2025 г.
3876
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
5942
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
14 марта 2025 г.
4883
Міський голова анонсував «очищення» міської влади, а також зміниу структур КМДА...
Сегодня
5528
Потяг, розроблений у 1950 році, символізує епоху золотого італійського модернізму...
Вчера
4435
Він складатиметься з двох модулів, що дозволяє легко розширювати простір в майбутньому...
15 апреля 2025 г.
4689
На фасаді вежі є 20 спеціальних місць, де кажани можуть відпочивати або створювати нові сім'ї...
11 апреля 2025 г.
1541
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
04 апреля 2025 г.
1439
16 квітня відбудеться RECOVERY CONSTRUCTION FORUM UKRAINE 2.0 - подія, яка стане майданчик...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
517
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
741
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!