РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.876 EUR: 43.511
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.876
EUR 40.000 41.000 43.511
USD 41.700 42.185 41.876
EUR 43.330 44.030 43.511
Новость

Підсумки конференції "Ефективні технології у будівництві" (фото)

27–28 березня у Київському національному університеті будівництва і архітектури проходила ІV Міжнародна науково-технічна конференція "Ефективні технології у будівництві"
3536
02 апреля 2019 г.




"Ефективні технології у будівництві"

Протягом 27–28 березня у Київському національному університеті будівництва і архітектури за підтримки Представництва Польської Академії Наук у м. Києві «ПАН» проходила ІV Міжнародна науково-технічна конференція "Ефективні технології у будівництві". В роботі її було офіційно зареєстровано близько 320 осіб.
У пленарному засіданні конференції брали участь фахівці Міністерства регіонального розвитку і будівництва, провідні фахівці і виробничники та науковці України та з закордону.

Наукові доповіді та дискусії відбулися у п’яти секціях:

Архітектурно-конструктивні рішення будівель. Стале будівництво, енергозбереження та екологія.

Тематика секції була пов’язана з підвищенням безпеки відновлення транспортних мереж, побудовою сонячно-повітряних колекторів, проектуванням віконних систем з підвищеними теплозахисними властивостями, зарубіжним досвідом централізованого теплопостачання, екологічною безпекою об’єктів будівництва та Будівництвом-2050 ;

Наступна секція - Технологія та механізація будівництва.

Тематика секції була пов’язана з дослідженнями технологічних параметрів ущільнення ґрунту котками динамічної дії, організаційно-технологічні засадами визначення параметрів будівель, споруд і території забудови інструментальними методами, застосуванням технологічних конструктивних рішень при спорудженні перекриття підземної частини будівлі, використанням ефективних технологій відновлення і зміцнення деталей виробничого обладнання заводів залізобетонних виробів, подання інформації щодо ефективності влаштування збірно-монолітних стін підвалів при каркасномонолітному будівництві та практичний досвід реставрації кам’яних конструкцій.

Наступна секція - Організація будівництва.

Тематика секції розкривала вдосконалення календарного планування, концепцію ефективного управління об’єктів будівництва соціального житла, стан та перспективи розвитку смарт-будівництва в Україні, контролінг у системі господарської діяльності будівельного підприємства, удосконалення організаційно-технологічних рішень відновлення інженерних мереж діючих промислових підприємств, удосконалення організаційно - технологічних рішень реконструкції діючих промислових підприємств, теоретичні аспекти організації реконструкції промислових підприємств зі зміною функціонального призначення, методичні підходи до оцінки реалізованості календарних планів будівництва об’єктів та показувала практику застосування дронів при проектуванні і будівництві об’єктів різного призначення.

Наступна секція - Технічна експлуатація будівель.

Тема секції дозволила провести моделювання комплексного процесу вимірювальних робіт на етапі експлуатації будівель, описати особливості діагностування та оцінювання стану будівель та споруд, надати визначення характеристик міцності з’єднань, принципи розрахунку залишкового ресурсу конструкцій при використанні ефективних оболонкових систем у промисловому та цивільному будівництві.

Наступна секція - Трансформація економічної моделі розвитку будівельної галузі України в контексті глобалізації.

В рамках секції були висвітлені підходи до визначення вартості інжинірингових послуг в будівництві, визначена інноваційна складова ефективності використання людського капіталу будівельних підприємств, проблеми функціонування девелоперської діяльності в Україні, управління будівельними підприємствами в сучасних умовах та надана оцінка економічної безпеки будівельних підприємств

28 березня 2019 року в рамках проведення конференції відбувся «Форум молодих вчених» та «Студентська наукова сесія».

Участь у роботі «Секцій», «Форумі молодих вчених» та «Студентський науковій сесії» взяли участь провідні науковці України та Польщі, зокрема відбулась дискусія в контексті проблематики управління ризиками на будівельних підприємствах, а також перспектив впровадження заходів енергозбереження на основі європейського досвіду.
У Форумі молодих вчених взяли участь 43 аспіранти, а у "Студентській науковій сесії" взяли участь більш ніж 48 учасників.

Було заслухано 16 доповідей студентів КНУБА, Одеси, Харкова, Чернівців та інших ЗВО Києва, які було відзначено дипломами. Усі інші учасники «Студентської наукової сесії» були заохочені подарунками від партнерів і організаторів конференції. У конференції брали участь фахівці та вчені з України, Польщі, Болгарії, Сирії, Білорусі, Німеччини. Українські вчені, фахівці, аспіранти та студенти представляли Харків, Одесу, Чернівці, Дніпропетровськ, Запоріжжя та інші міста. В число зареєстрованих учасників входять: 56 докторів наук; 95 кандидатів наук; 54 аспірантів; 72 студентів; 43 осіб виробничників. Під час роботи конференції було заслухано 148 доповідей, які опубліковані в збірнику: Програма та тези доповідей ІV міжнародної науково- технічної конференції "Ефективні технології в будівництві". – К.: "Видавництво Ліра-К", 2019. – 224 с. З великої кількості важливих і цікавих доповідей можна виділити доповіді директора представництва «Польської Академії Наук» у м. Києві проф. Генрика Собчука, Голови ради директорів державної корпорації "Укрбуд" Ю. К. Пелиха, керівника відділу інжинірингу ТОВ ВЕКА Україна, Фірсова Д.В., комерційного директора ТОВ Мапеі Україна, Верчук Л. І. та керівника об'єктного відділу, Богдан С. М. , першого заступника директора ДП «НДІБВ», к.т.н., с.н.с., П. Є. Григоровського, президента Академії будівництва України, д.т.н., професора І.І. Назаренка та ін.

Активну участь в роботі конференції взяли учені КНУБА: колектив кафедри технології будівельного виробництва та кафедри організації та управління будівництвом. Практична допомога була надана партнерами підприємствами будівельного комплексу України: корпорація "ДБКЖИТЛОБУД", ПАТ "Будівельна компанія УКРБУД", ПАТ "ХК КИЇВМІСЬКБУД", ТДВ "СІНІАТ", ТОВ "PERI Україна", ТОВ "MAPEI", ТОВ «СіЕсЕл Продактс», ТОВ МНВП "Інжтехбуд", ТОВ " Композит" та представництвом "Польської Академії Наук" у місті Києві. В цілому, конференція відзначає високий рівень доповідей, практичну цінність для будівельної науки та виробництва України. Приємно відзначити, що активну участь в ній брала студентська молодь, яка проходить підготовку за програмами бакалавра, магістра та аспірантів, докторантів.





















  

Джерело: Міжнародна науково-технічна конференція «Ефективні технології в будівництві»

01 апреля 2019 г.
6654
23 березня 2019 року в залі Національної опери України відбулася ХХІІІ урочиста церемонія нагороджен...
27 марта 2019 г.
3679
26 березня відбувся семінар «Формування інституту відповідального власника житла через систему...
27 марта 2019 г.
4523
20 березня 2019 року відбулась щорічна конференція, в якій взяли участь близько 60 представників ком...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
18 декабря 2024 г.
3872
Окрім 4 млрд гривень, які на програму єВідновлення заклали у держбюджеті на 2025 рік, додатково виді...
17 декабря 2024 г.
4193
В першому півріччі 2024 року рівень освоєння таких коштів становив лише 16,8%. Загалом під час аудит...
13 декабря 2024 г.
2363
Інфляційний сплеск все більше набуває фундаментальних ознак...
01 января 2000 г.
17
Економічна ефективність сучасних систем водовідведення: інвестиції, які забезпечують надійність інфр...
01 января 2000 г.
20
Дізнайтесь, чому важливо узаконити самобуд і якими є етапи легалізації будови...
19 декабря 2024 г.
7445
Дизайн та концепція проєкту натхненні роботами світових лендарт-митців, зокрема, “Золотою спір...
20 декабря 2024 г.
1257
20 грудня обговоримо важливі питання цифровізації та вдосконалення будівельної галузі...
18 декабря 2024 г.
2280
18 грудня 2024 року відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2024, де будуть відзначені ...
10 декабря 2024 г.
1564
12 грудня 2024 року в Києві відбудеться визначна подія для професіоналів будівельної, девелоперської...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
2574
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
464
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!