РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.592 EUR: 43.509
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.592
EUR 40.000 41.000 43.509
USD 41.500 41.999 41.592
EUR 43.500 44.201 43.509
Новость

В Києві ремонтують міст та шляхопровід (фото)

Київавтодор відзвітував про виконані роботи
2694
22 марта 2019 г.




Ремонтні роботи

Дорожники продовжують роботи з улаштування металевих конструкцій, розташованих у тілі мосту Метро через Русанівську протоку, та монтаж нових тротуарів споруди. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Крім того, відновлено роботи з капітального ремонту шляхопроводу на вул. Алматинській. Цей шляхопровід, який ремонтується одночасно з вул. Алматинською, із 1959 року не бачив повноцінного капітального ремонту. Минулого року дорожники вже виконали значний комплекс робіт, зокрема, відремонтували перший проліт споруди, влаштовано нову монолітну плиту, гідроізоляцію, нове асфальтобетонне покриття, встановлено пішохідне та бар’єрне огородження, нові опори зовнішнього освітлення тощо.

Цьогоріч роботи продовжуватимуться під шляхопроводом на другому та третьому прольотах.

Джерело: прес-служба КК «Київавтодор»

22 марта 2019 г.
2686
В столиці планують облаштувати коворкінг на природі...
22 марта 2019 г.
3840
В Нью-Йорке открыли торговый центр Hudson Yards с арт-объектом The Vessel...
22 марта 2019 г.
2597
Китайский интернет-гигант Alibaba открыл отель будущего в Ханчжоу...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
Сегодня
1331
Кількість робочих місць до 2034 року може скоротитися на 120 000...
Сегодня
3607
Документ охоплює не тільки видобуток мінеральних ресурсів, а й газ і нафту, і жодних гарантій безпек...
19 февраля 2025 г.
3294
Україна витратила на підготовку інфраструктури 300 мільйонів гривень, але через обстріли і нестачу к...
21 февраля 2025 г.
11402
Три будівлі, повністю побудовані з деревини, створять простір, який дозволяє місту «дихати&raq...
20 февраля 2025 г.
5534
Подорож фунікулером триває п’ять хвилин і цей проєкт реалізовувався 15 років та коштував сім м...
19 февраля 2025 г.
5422
Перетворення млинів на галерею передбачало масштабне очищення будівлі від промислових елементів. Вті...
13 февраля 2025 г.
1575
12 березня відбудеться семінар "ПОДАТОК та ОБЛІК в БУДІВНИЦТВІ". Участь можлива у online та offline ...
07 февраля 2025 г.
1434
18 лютого відбудеться засідання Ради Будівельної палати України...
19 февраля 2025 г.
2317
20 лютого на конференції зустрінуться провідні експерти, будівельні компанії, виробники матеріа...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
18 декабря 2024 г.
3025
Андрей Озейчук – строитель с 27-летним опытом, основатель компаний Rauta, Kovlar и Teza, предс...
26 июня 2023 г.
589
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!