РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.641 EUR: 48.782
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.641
EUR 40.000 41.000 48.782
USD 41.500 41.999 41.641
EUR 48.650 49.351 48.782
Новость

Держава преміює заощадливих по комуналці українців

У 2019 році українці зможуть отримати “винагороду” за економію по комуналці. Економна сім’я зможе отримувати 4 тис. гривень за сезон.

2970
23 ноября 2018 г.



“Премія” від держави для заощадливих

У 2019 році близько 5-6 млн українських сімей зможуть отримати “премію” від держави за економію по комуналці.

Торкнеться це нововведення тих, хто оформить субсидію після січня наступного року. Повноцінно новий механізм запрацює з жовтня - тоді економна сім’я зможе отримувати 4 тис. грн за сезон.

Впроваджувати монетизацію будуть покроково. Першими стануть ті сім’ї, які подадуть заяви після 1 січня 2019-го. Вони в такому випадку, крім декларації і заяви, повинні будуть оформити рахунок у державному банку. Саме туди і буде приходити “знижка” і звідти будуть отримувати гроші постачальники комунальних послуг.

В кінці сезону зекономлені на субсидії гроші обіцяють “розблокувати”, тобто сім’я зможе їх зняти і витратити на свій розсуд. Принцип надання “комунальної знижки” такий: гроші надсилають на соціальний норматив споживання комуналки. Якщо витратити менше нормативу, зекономлені кошти залишаться на рахунку. До монетизації левову частину цих коштів повертали в бюджет, а після монетизації – віддадуть субсидіантам.

В середньому на рахунках українців, з досвіду минулих років, залишалося близько 1,2-1,5 тис. на сім’ю. При цьому одна сім’я могла зекономити 5 тис. грн, а інша – 2 грн. Одна з переваг монетизації – в українців з’явиться стимул витрачати менше. І на такий економії можна буде заробляти.

Джерело: dialogs.org.ua

Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 ноября 2018 г.
8165
Энергию солнца и ветра винницкий «кулибин» использует не только в собственном доме, но и...
22 ноября 2018 г.
5012
Верховна Рада ухвалила рішення про переіменування Кіровоградської області...
22 ноября 2018 г.
3199
Столичні зупинки громадського транспорту продовжують модернізувати...
16 июня 2025 г.
2766
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2549
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3008
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6975
Корпус судна оздоблений металізованим монограмним візерунком Louis Vuitton, а з носа «корабля&...
25 июня 2025 г.
8788
Було реконструйовано мозаїки з понад 85 тисяч фрагментів плитки Nolla, вазони ручної роботи, перголи...
24 июня 2025 г.
4469
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
19 июня 2025 г.
2862
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
455
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3066
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!