Уперше за останні 10 років для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які не мали житла, цього року в Києві придбано 122 квартири (110 – за кошти міського бюджету, 12 – за державну субвенцію). При збереженні цієї тенденції у столиці вдасться ліквідувати пільгову чергу дітей-сиріт уже протягом 2-3 років. Про це заявив сьогодні на розширеному засіданні Колегії Київської міської державної адміністрації начальник Служби у справах дітей та сімей Валерій Танцюра.
«За останні три роки нам багато вдалося. До кінця року буде відкрито соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та 3 нових дитячих будинки сімейного типу. Готуються до відкриття ще два. Будинкам сімейного типу щорічно виділяють кошти для матеріально-технічних потреб і створення належних умов проживання – це ремонти, меблі, техніка тощо. 80% таких будинків забезпечені автотранспортом», – додав керівник.
Як наголосив головуючий на засіданні перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, така підтримка є для міста однозначно пріоритетною, оскільки стосується дітей. Київська влада багато уваги приділяє зазначеному питанню й надалі продовжуватиме роботу в цьому напрямку. Зокрема, буде розглянуто питання щодо додаткового виділення 3 млн грн на роботу відповідних соціальних служб наступного року.
Також до кінця року доручено створити у кожному районі Києва не менше однієї патронатної сім’ї, не менше одного малого групового будинку (МГБ) та однієї соціальної квартири для влаштування дітей в умовах, наближених до сімейних. А до 1 жовтня мають привести у відповідність до чинного законодавства штатну чисельність працівників Служб у справах дітей та ввести відділи сімейної політики.
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Дорогая экономия: Минрегион подсчитал, сколько нужно для утепления многоквартирных домов
Источник: КМДА
Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання
Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.
Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.