РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 43.896 EUR: 50.524
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 43.600 44.200 43.896
EUR 50.050 51.050 50.524
USD 43.730 44.230 43.896
EUR 50.400 51.010 50.524
Новость

На місці зруйнованого росіянами «Локомотиву», планують збудувати інклюзивне спортивне містечко

Простір хочуть адаптувати для ветеранів. Концепція має враховувати потреби людей з інвалідністю, а також екологічні аспекти
3433
31 июля 2024 г.

Інклюзивне спортивне містечко на місці «Локомотиву»

У Києві на місці спортивного клубу «Локомотив», зруйнованого внаслідок російського обстрілу, планують збудувати інклюзивне спортивне містечко, повідомляє Укразалізниця.

Планують створити інклюзивне спортивне містечко зі стадіоном, спортзалом, зонами для різних видів спорту, а також облаштувати музей історії ФСК «Локомотив», футбольний клуб якого є одним з найстаріших в Україні.

Простір хочуть адаптувати для ветеранів. Концепція має враховувати потреби людей з інвалідністю, а також екологічні аспекти. Щоб мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище, під час будівництва планують використовуючи екологічно чисті матеріали, кажуть в Укразалізниці.

Для будівництва спортивного містечка планують залучити донорів. Також до ініціативи доєднався фонд Говарда Баффета. 

Комплекс спортивного клубу «Локомотив», який розташований на Стадіонному провулку, 10/2, пошкодили внаслідок ранкової ракетної атаки 23 січня 2024 року. Частина споруди обвалилася всередину, а дах і конструкції покрівлі впали на підлогу спорткомплексу.

У спорткомплексі тренувалася футбольна команда, у складі якої діти залізничників та евакуйовані з Харківщини, Донеччини, Луганщини та Херсонщини. Укрзалізниця реконструювала стадіон комплексу футбольного клубу «Локомотив» у 2022 році.

 Цікаво про будівництво: Утеплення фасадів – сучасні варіанти теплоізоляційних матеріалів THERMOWOOL FAS та THERMOWOOL VENT від українського виробника 

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal 

Источник:
village
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
01 августа 2024 г.
4660
Мозаїка опинилась на дні моря у результаті геологічного явища...
16 марта 2026 г.
6797
Забудовник «Київміськбуд» частково розморожує будівництво. Роботи вже відновлено на чоти...
Вчера
1717
18-20 березня у МВЦ відбудеться виставка InterBuildExpo 2026...
12 марта 2026 г.
3446
На українському ринку праці з’явилися професії, де зарплата може досягати 55-100 тисяч гривень...
21 августа 2025 г.
3464
Міст матиме довжину 112 метрів та ширину 14 метрів. Він складатиметься з двох рівнів: верхній сполуч...
20 августа 2025 г.
7534
Проєкт став черговим прикладом динамічного розвитку архітектурного середовища Тирани, де останніми р...
19 августа 2025 г.
10628
Компанія створила три окремі зони – аквапарк з інтерактивними водними елементами, лісопарк з в...
Вчера
2097
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з ...
Вчера
1717
18-20 березня у МВЦ відбудеться виставка InterBuildExpo 2026...
26 февраля 2026 г.
1531
Онлайн-захід присвячено економіці та практиці використання КЕРАТЕРМ у висотках. Обговорять строки ре...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Анна Гонтаренко, Виконавча директорка Українського Центру Сталевого Будівництва у Головному щор...
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: BUSINESS DAY та засідання Ради директорів КБУ
BUSINESS DAY КБУ - майданчик, що об’єднує будівельну спільноту та представників влади разом з міжнародними партнерами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України.
Киев
18
марта
при регистрации