РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.870 EUR: 48.021
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.870
EUR 40.000 41.000 48.021
USD 41.600 42.010 41.870
EUR 48.020 48.900 48.021
Новость

Підземну ділянку русла річки Либідь очищують від сміття (ФОТО)

Наступним кроком, після стабілізації економічної ситуації у країні, має стати проєкт із ревіталізації цієї річки
4761
30 ноября 2023 г.


Розчищення русла
річки Либідь


В Києві закінчується комплекс робіт із розчистки підземної ділянки русла річки Либідь біля вулиці Саперно-Слобідської для уникнення підтоплень навесні.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

"У Києві закінчується комплекс робіт із розчистки підземної ділянки русла річки Либідь біля вулиці Саперно-Слобідської в Голосієві для уникнення підтоплень навесні", - ідеться у повідомленні.

За словами заступника голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Володимираа Прокопіва, “роботи з розчистки будуть закінчені вже найближчими днями. Це дозволить мінімізувати ризик підтоплень, що часто виникають тут внаслідок ускладнення стоку води".

"Наступним кроком, до якого ми перейдемо після стабілізації економічної ситуації у країні, має стати проєкт із ревіталізації цієї річки. Йдеться про звільнення її з бетонних коробів там, де це можливо, та створення сприятливих умов для відпочинку киян на базі водойми”, – зазначив Прокопів.

За словами директора департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександра Возного, комунальне підприємств “Плесо” розпочало розчистку Либіді в липні цього року після відповідного рішення столичної Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

“Особливістю проведення робіт на підземній ділянці річки є пряма залежність від погодних умов. Опади перетворюють русло в бурхливий потік, що сильно ускладнює і уповільнює проведення робіт. Водночас працівники комунального підприємства робили все від них залежне, щоб закінчити проєкт вчасно. Принагідно звертаємося до всіх киян із проханням відповідально ставитися до наших водних об’єктів і не засмічувати їх”, – сказав Возний.

За інформацією КП "Плесо", з початку робіт із підземної ділянки було видалено майже 2 900 куб. м сміття, включно із замуленим ґрунтом, гілками дерев і великою кількістю побутових предметів. Щоб зайти в підземну частину, воду з річища довелося повернути на променаду й огородити дамбою з мішків та піску.

Річка Либідь бере початок із джерела поблизу залізничної станції "Київ-Волинський", впадає у Дніпро поблизу Корчуватого. Маючи довжину понад 16 км, річка майже впродовж усього свого русла закріплена бетонним коробом, а на окремих ділянках взята в колектори.

Біля підніжжя Лисої гори перед перетином річки Столичного шосе знаходиться єдина ділянка з природним руслом довжиною 380 м.




Цікаво про будівництво і ремонти: 
вогнезахист конструкцій – безпека і економія!


Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal



Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
29 ноября 2023 г.
5989
Загальний бюджет програми на 2024-2025 роки становить 34 млрд 783,627 млн грн...
28 ноября 2023 г.
3526
Наразі сервіс доступний для мешканців Києва. У майбутньому його масштабують на інші великі міст...
28 ноября 2023 г.
5100
Як і торік, ялинку встановлять та прикрасять коштом меценатів...
16 июня 2025 г.
2761
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2545
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2997
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Сегодня
4438
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
Вчера
4584
Археологічний парк Помпеїв відтворив стародавній Сад Геркулеса, в якому виготовляли парфуми...
19 июня 2025 г.
6411
Район стане прикладом того, як місто може адаптуватися до змін клімату та ефективно використовувати ...
19 июня 2025 г.
2805
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
444
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3048
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация