РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.472 EUR: 47.377
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.472
EUR 40.000 41.000 47.377
USD 41.200 41.656 41.472
EUR 47.100 47.799 47.377
Новость

Понад дві тисячі сімей ветеранів цьогоріч планують забезпечити житлом

Була передбачена можливість для ветеранів купувати житло будь-де на території України, а не лише за місцем реєстрації
5008
27 июня 2023 г.

Житло для
сімей ветеранів 


Цього року майже 2 000 ветеранам війни та родинам загиблих захисників і захисниць нададуть грошову компенсацію для придбання житла.

Про це сказала міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

“Коли я прийшла в міністерство, то черга на житло для ветеранів сягала понад 3000 сімей. А це стосується внутрішніх переселенців, які одночасно стали на захист країни, стали учасниками АТО, і осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також членів родин загиблих. Це для мене був великий виклик. За рік видавали по 100 квартир, по 50 квартир. У нас була нарада і у Президента України, і з Прем’єр-міністром. Було ініційовано й ухвалено рішення повністю закрити цю чергу. Торік, на жаль, через повномасштабне вторгнення ці гроші повернули на потреби оборони, але цьогоріч у бюджеті ми маємо ці гроші. Звісно, я розумію, що змінилася ціна квадратного метра, але понад 2000 родин із цих категорій, яким ми були винні багато років, ми забезпечимо житлом”, - запевнила Лапутіна.

Також, за її словами, була передбачена можливість для ветеранів купувати житло будь-де на території України, а не лише за місцем реєстрації.

“І ми не обмежуємо їх одним роком, раніше треба було купити протягом року. Також ми даємо пів року після скасування воєнного стану”, - сказала вона.



Як повідомлялося, на забезпечення житлом захисників у 2023 році передбачено 5,5 млрд грн.

Цікаво дізнатись: чому індустріальні парки в Україні - ключ до успішних інвестицій і розвитку виробництва

Читайте більше новин про відбудову України у спецтемі на Build Portal


Источник:
ukrinform
26 июня 2023 г.
4434
Загалом у квартирах буде встановлено понад 550 нових склопакетів та конструкцій...
23 июня 2023 г.
3226
Замовником робіт є Служба відновлення у Київській області, проєктну документацію надали органи місце...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
26 мая 2025 г.
2940
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 мая 2025 г.
2851
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4076
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
Сегодня
5571
Сад оснащений сенсорами з ШІ, які збирають дані про стан ґрунту, вологу та освітлення, що допомагає ...
Сегодня
8732
Будинок має три спальні, басейн та був спроєктований як місце для відпочинку від міського життя. Щоб...
04 июня 2025 г.
7489
Данське архітектурне бюро CEBRA працює над створенням нового офісного простору для дизайнерської ком...
27 мая 2025 г.
2736
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
26 мая 2025 г.
1110
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
969
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!