РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.821 EUR: 48.803
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.821
EUR 40.000 41.000 48.803
USD 41.550 42.010 41.821
EUR 48.310 49.010 48.803
Новость

Розпочато створення Єдиного державного реєстру адрес та Реєстр будівель і споруд

Працювати з реєстрами адрес, будівель та споруд потрібно буде працівникам органів місцевого самоврядування. Вони зможуть в електронному вигляді швидко створити реєстр адрес на базі існуючих офіційних списків адрес та підтвердити правильні записи в них
2060
24 августа 2022 г.


Створення Єдиного
державного реєстру адрес


Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство розвитку громад та територій України розпочали створення  Єдиного  державного  реєстру адрес (ЄДРА),  Реєстру будівель та  споруд (РБС) та вдосконалили для цього програмне забезпечення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Створення таких реєстрів передбачено Законом 2486-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій», який 22 серпня підписав Президент України.

Про це повідомив Заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Дудченко.

«Сьогодні в країні є декілька проблем, які ускладнюють надання якісних та зручних електронних послуг громадянам. Зокрема відсутність єдиного джерела даних про адреси та будівлі, суперечність адрес про один і той самий будинок у різних реєстрах, неповнота адресних даних про квартири, садиби, офісні та промислові будівлі. З метою вирішення цих проблем Мінцифри та Мінрегіон запускають Єдиний державний реєстр адрес (ЄДРА) та Реєстр будівель та  споруд (РБС)», - повідомив Олександр Дудченко.

Також Олександр Дудченко зазначив, що Мінцифри та Мінрегіон вдосконалили програмне забезпечення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ) для того, щоб працівники органів місцевого самоврядування могли швидко наповнити ці реєстри правильними записами.

Працювати з реєстрами адрес, будівель та споруд потрібно буде працівникам органів місцевого самоврядування. У ЄДЕССБ розроблений спрощений та автоматизований підхід для наповнення їх даними. Працівникам ОМС не потрібно наповнювати ці реєстри з нуля. Вони зможуть в електронному вигляді швидко створити реєстр адрес на базі існуючих офіційних списків адрес та підтвердити правильні записи в них.

Закон № 2486-IX  визначає для органів місцевого самоврядування такі строки: 

  • 2 місяці на завантаження місцевих довідників адрес у ЄДЕССБ; 
  • ще 2 місяці  щоб підтвердити правильність текстових записів про вулиці та адреси;
  • і ще 2 місяці, щоб зазначити координат вулиць та будівель.

Цікаво про ремонти: для чого потрібна, як вибрати та користуватися шпаклівкою для стін

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
minregion
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
23 августа 2022 г.
4076
Американські архітектори зі студії Handel Architects спроєктували хмарочос Angels Landing у Лос-Андж...
23 августа 2022 г.
1945
Відновлення пошкодженої або зруйнованої медичної інфраструктури відбуватиметься відповідно до с...
22 августа 2022 г.
3529
Новий законопроект пропонує ввести касовий метод для сплати ПДВ та ввести ПДФО на різницю між сумами...
16 июня 2025 г.
2824
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2575
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3049
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Сегодня
4604
Триповерхова будівля загальною площею 2243 квадратних метри, що включає ветеринарну клініку та готел...
Сегодня
3129
Комплекс включає дві вежі: 60-поверхову офісну та 101-поверхову житлову висотою майже 400 метрів...
Сегодня
687
В строительстве важны высокая точность, надежность и устойчивость. Этим требованиям в полной мере от...
14 июля 2025 г.
1420
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
09 июля 2025 г.
1456
Традиційно підбиваємо підсумки 1 півріччя 2025 року, дискутуємо щодо можливих векторів розвитку ринк...
19 июня 2025 г.
3186
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!