РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.685 EUR: 47.859
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.685
EUR 40.000 41.000 47.859
USD 41.550 41.999 41.685
EUR 47.810 48.499 47.859
Новость

Індонезія будує нову столицю глибоко у джунглях, бо Джакарта йде під воду (ФОТО)

Будівництво планують завершити за десять років, але країну можуть очікувати фінансові та політичні складнощі
4830
05 августа 2022 г.
Концепція майбутнього міста від Nagara Rimba Nusa


Будівництво Нусантари


Індонезія розпочала розчищення землі для будівництва нової столиці Нусантари, щоб зменшити перенаселеність Джакарти, яка йде під воду, пише Bloomberg.

Влада країни має намір завершити перший етап будівництва міста до 2024 року за рахунок державного фінансування – це 3,4 мільярди доларів. Водночас 80% фінансування проєкту, вартістю 34 мільярди доларів, надходитиме від приватних інвесторів. Повністю будівництво планують завершити за десять років.

Під час першої фази будуватимуть урядові будівлі, школи, лікарні та розважальні заклади. Роботи вже розпочалися, включаючи розчищення землі та створення під’їзних доріг для робітників. Очікується, що до 2045 року в Нусантарі проживатимуть до 1,9 мільйона осіб.

Екологи критикують будівництво, адже розвиток Нусантари може загрожувати одному із найстаріших у світі тропічних лісів на Борнео. У відповідь влада країни заявила, що місто буде отримувати всю енергію з відновлюваних джерел, виділяти 10% своєї площі для виробництва продуктів харчування та забезпечувати розвиток громадського транспорту та веломереж.

 

Для досягнення цих довгострокових цілей Індонезія значною мірою покладатиметься як на інвесторів всередині країни, так і на іноземних – з Саудівської Аравії та Китаю. Водночас японська корпорація SoftBank Group, яка мала брати участь у проєкті, відмовилася від нього в березні. Влада країни вже запропонувала нижчі прибуткові податки для мешканців Нусантари та спеціальні податкові канікули для компаній, які перенесуть туди свої штаб-квартири.

Крім фінансування, іншою проблемою є відсутність політичної волі для завершення такого масштабного довгострокового проєкту. Враховуючи, що термін повноважень президента Джоко Відодо закінчується у 2024 році, скептики висловили стурбованість тим, що новий лідер може зупинити проєкт.

 

Рішення перенести столицю пов’язане з тим, що Джакарта перевантажена та йде під воду. Експерти Всесвітнього економічного форуму вважають, що це місто занурюється під воду швидше за інші, де є такі проблеми. Колишню столицю дуже швидко вкриває водами Яванське море. Нова столиця розташована глибоко у джунглях Східного Калімантану на острові Борнео.

Президент Індонезії ще в 2019 році висловлював побоювання через екологічний стан Джакарти та оголосив про майбутнє перенесення. Того ж року провели конкурс на дизайн майбутнього міста і переможцем стала місцева компанія Nagara Rimba Nusa. Участь у розробці також беруть команди, що посіли друге та третє місця, дизайнери з Китаю, Японії та інших країн.

Цікаво про ремонти: для чого потрібна, як вибрати та користуватися шпаклівкою для стін

Читайте більше новин про війну росії проти України у спецтемі на Build Portal

Источник:
hmarochos
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 августа 2022 г.
2050
Фонд «Держмолодьжитло» відібрав чергові 300 родин-учасників програми «Житлові прим...
04 августа 2022 г.
40283
Проєкти «міста майбутнього» зазвичай передбачають відсутність автомобілів, самокерований...
16 июня 2025 г.
2744
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2529
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2990
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6380
Район стане прикладом того, як місто може адаптуватися до змін клімату та ефективно використовувати ...
18 июня 2025 г.
4605
Будівля центру є прикладом передової архітектури з домінуванням бетону й скла. Центр частково &ldquo...
18 июня 2025 г.
6484
Натхненням для проєкту стали природа та світло Австралії. Низький горизонтальний обрис терміналу від...
Вчера
2758
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
417
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
2995
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация