РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.867 EUR: 48.453
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.867
EUR 40.000 41.000 48.453
USD 41.500 42.010 41.867
EUR 48.250 48.969 48.453
Новость

Зеленский будет строить в селах "центры притяжения". Что известно о программе "Новое село"

В рамках программы "Новое село" предполагается построить в селах "центры притяжения" по примеру сервисных зон в Счастье и Новотроицком
959
05 марта 2021 г.


Программа "Новое село"


В четверг, 4 марта, состоялось совещание под председательством президента Украины Владимира Зеленского, посвященное реформированию села. На нем обсуждали реализацию программы "Новое село".

Об этом сообщает Офис президента.

В рамках программы "Новое село" предполагается построить в селах "центры притяжения" по примеру сервисных зон в Счастье и Новотроицком. Это современные пространства, в которых будут работать:

  • ЦПАУ;
  • отделение почты;
  • аптека с программой "Доступные лекарства";
  • опорные пункты полиции;
  • магазины;
  • сервисные центры;
  • пожарный пункт;
  • медицинский центр.

Вокруг должна быть облагороженная территория со спортивным комплексом, детскими площадками, кинотеатром или концертным залом, сельскими клубами, современным освещением, отремонтированным дорожным покрытием, вело- и беговыми дорожками.

К реализации проектов государство будет привлекать бизнес, создавая государственно-частное партнерство, чтобы не тратить бюджетные средства.

Также в рамках проектов должны быть реализованы образовательные программы, в том числе оснащение школ компьютерной техникой.

За каждым из проектов будет закреплен модератор. Всего в Украине планируется воплотить более тысячи таких проектов. Будут проведены конкурсы для бизнеса, который захочет участвовать в их реализации.

  Цікаво про будівництво: раніше ми писали навіщо і як утеплювати стрічковий фундамент
Источник:
strana
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Общестроительные новости
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
05 марта 2021 г.
1288
Строительная инспекция разрешила реконструкцию памятки на Подоле. Общая площадь здания после реставр...
05 марта 2021 г.
946
Міністра фінансів Сергія Марченка уповноважили підписати зміни до угоди з ЄІБ щодо будівни...
05 марта 2021 г.
6745
Влада визначилась з першими кроками з реконструкція застарілого житла...
16 июня 2025 г.
2830
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2580
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3053
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Сегодня
670
Надежная и качественная запорная арматура проверенная временем от поставщика в Украине. Клапаны, вен...
Сегодня
4238
Метою ініціативи є підвищення темпів будівництва та спрощення погоджень. Так, типові проєкти можна б...
16 июля 2025 г.
4620
Триповерхова будівля загальною площею 2243 квадратних метри, що включає ветеринарну клініку та готел...
14 июля 2025 г.
1426
Київ, 31 липня 2025 — У КВЦ «Парковий» відбудеться головна професійна подія літа &...
09 июля 2025 г.
1465
Традиційно підбиваємо підсумки 1 півріччя 2025 року, дискутуємо щодо можливих векторів розвитку ринк...
19 июня 2025 г.
3207
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!