РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.509 EUR: 46.995
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.509
EUR 40.000 41.000 46.995
USD 41.250 41.660 41.509
EUR 46.750 47.380 46.995
Новость

Вибух на Позняках: на якій стадії демонтаж будинок і як швидко зведуть нове житло - коментар КМДА

На Позняках продовжується демонтаж зруйнованого вибухом під’їзду
2128
18 ноября 2020 г.


Демонтаж будинку на Позняках


У багатоповерхівці на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5 у Дарницькому районі столиці, де у червні пролунав потужний вибух, зараз встановлюють кран для демонтажу зруйнованої секції.

Раніше фахівці прийняли рішення укріпити багатоповерхівку. Зокрема, встановили залізобетонні плити, металевий каркас та внутрішньобудинкове армування.

Також робочі облаштували наскрізні металеві балки, якими зафіксували аварійні плити з боку двору.

«Ці конструкції допоможуть уникнути обвалу будинку при демонтажі пошкоджених поверхів. На об’єкті вже повністю підготували фундамент для баштового крана. Зараз тривають роботи з нарощування верхньої частини крану. Готуються підключати кран до електромережі», – зазначив директор Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА Сергій Мартинчук.

З його слів, поки що невідомо, скільки поверхів розберуть будівельники. «Нині ще не знаємо, чи обов’язково знімати поверхи до фундаменту, чи можна залишити перших два-три. Будівельники в процесі робіт будуть досліджувати, які конструкції збережені, а які – неможливо врятувати», – наголосив Мартинчук.

Нагадаємо, що на відновлювальні роботи з резервного фонду бюджету Києва виділили 15,7 млн грн. Мартинчук каже, що по актах виконаних робіт підрядникам вже невдовзі перерахують 2 млн грн. Демонтажні роботи планують завершити до кінця року. Після демонтажу зруйнованих квартир, місто планує відновити будинок. Роботи стартують вже наступного року.

«Скільки часу займе відбудова – поки що невідомо. Мусимо спочатку знати, з якого поверху відбудовувати. І враховувати ці нюанси при формуванні бюджету на 2021 рік. Але, думаю, за півтора року можна відновити багатоповерхівку до попереднього стану», – наголошує Мартинчук.

Сусідні під’їзди, з його слів, вціліли через специфіку панельних будинків – основний удар взяв на себе епіцентр вибуху.

Нагадаємо, внаслідок вибуху 21 червня в десятиповерхівці на Позняках загинуло п’ятеро людей, зруйновані 40 квартир.

Постраждалі мешканці будинку отримали до 100 тисяч гривень допомоги і квартири. У жовтні рятувальники почали повертати мешканцям вцілілі речі. Тоді в одній із квартир вони знайшли вогнепальну зброю, боєприпаси та вибухонебезпечні рідини

 

Интересно о ремонте: ранее мы писали о том, как выгодно использовать пространство после остекления балкона пластиковыми окнами
Источник:
3m2
13 октября 2020 г.
3419
На здании установили металлические конструкции, которые помогут безопасно разобрать дом...
12 октября 2020 г.
2400
Постраждалі звернулися до президента Володимира Зеленського. Іх проблеми досі не вирішено...
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2819
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
4023
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6439
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Вчера
455
Однією з найважливіших складових сучасного басейну є фільтр, який використовується як основа для очи...
23 мая 2025 г.
7717
Архітектори хотіли продемонструвати, що дерево, як матеріал, підходить для сучасних мостів...
23 мая 2025 г.
3789
Мета вежі – відродження села Муленьс, де наразі проживає лише 11 осіб...
Вчера
920
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
20 мая 2025 г.
944
Цьогоріч переможцем в номінації «Підприємець року» загальнонаціональної програми «...
15 мая 2025 г.
972
Цьогоріч переможцем в номінації «Житловий комплекс року» загальнонаціональної програми &...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!