РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.734 EUR: 49.121
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.734
EUR 40.000 41.000 49.121
USD 41.500 41.999 41.734
EUR 48.800 49.500 49.121
Новость

Метро на Виноградар: як будують і коли відкриють довгоочікувані станції (ФОТО, ВІДЕО)

Як будують метро на Виноградар і коли відкриють нові станції. Свіжі фото і відео з будмайданчиків
6519
09 ноября 2020 г.


Будівництво метро на Виноградар


Будівництво двох нових станцій метро на Виноградар триває за графіком. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн брифінгу. Також він продемонстрував відео про те, як прокладають тунель від майбутньої станції «Мостицька» в напрямку станції «Сирець».

«Будівництво метро триває за графіком. Представники «Київметробуду» запевнили, що в повному обсязі отримують фінансування від міста. І роблять все, щоб у грудні 2021 року ми відкрили дві нові станції метро на Виноградар», – повідомив Віталій Кличко.



За його словами, триває процес бетонування тунелей від майбутньої станції «Мостицька» до станції «Проспект Правди». Там вже змонтували понад 100 метрів перегону. Також тривають роботи з будівництва самих станцій, які виглядатимуть дуже гарно і сучасно.

«Щодо тунелепрохідницького щиту «Галина» – саме так він називається – ми запустили його півтора місяці тому. Цей комплекс вже пройшов 280 метрів у напрямку станції «Сирець». Зараз він вийшов на проектну потужність, І приблизно за п’ять місяців прокладе тунель у напрямку станції «Сирець» довжиною в 1300 метрів», – зазначив Віталій Кличко.

 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали на що слід звертати увагу, при виборі дахового вікна Facro










Источник:
kyivcity
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Метро на Виноградарь
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
28 октября 2020 г.
3317
Будівництво метро на Виноградар: один із тунелів збільшили вже на 160 метрів...
25 октября 2020 г.
5410
Сколько станций метро планируют построить на Виноградарь...
16 октября 2020 г.
4301
На будівництві метро на Виноградар проклали вже понад 100 метрів тунелю...
16 июня 2025 г.
2789
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2558
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
3030
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
02 июля 2025 г.
1430
Роль праймера у створенні надійної адгезії та технічні переваги бітумного праймера SWEETON...
30 июня 2025 г.
7076
Через зростання цін і нестачу доступного житла Барселона стикається з серйозною житловою кризою. Том...
19 июня 2025 г.
3058
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
478
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3093
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!