РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.531 EUR: 48.068
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.531
EUR 40.000 41.000 48.068
USD 41.300 41.801 41.531
EUR 47.800 48.499 48.068
Новость

Київ залишиться в «помаранчевій» зоні до кінця березня. І це за найбільш оптимістичним прогнозом

Київ буде в «помаранчевій» зоні карантину до кінця березня
1456
24 сентября 2020 г.


Київ у «помаранчевій» зоні до
кінця березня - прогноз


Київ залишатиметься у «помаранчевій» карантинній зоні щонайменше до кінця березня. І це за найбільш оптимістичним прогнозом. А вже з наступного тижня у столиці очікується різке збільшення інфікованих COVID-19.

Про це заявив керівник столичної Держпродспоживслужби Олег Рубан.

За його словами, кількість хворих може збільшитися вже з наступного тижня, оскільки студенти повернуться до навчання.

"Сьогодні спостерігається стабілізація ситуації, тому що закінчується період відпусток, і ті, хто був інфікований з 1 вересня, - вони вже пройшли інкубаційний період. На наступному тижні ми очікуємо збільшення захворюваності, пов’язане з тим, що студенти повернулися до навчання, тому місто Київ буде перебувати у “помаранчевій” зоні до березня за найбільш оптимістичними прогнозами”, - зазначив він.

Нагадаємо, з понеділка, 21 вересня, в Україні почав діяти новий поділ на карантинні зони за рівнем епідеміологічної небезпеки. Київ і далі залишився в “помаранчевій” зоні, тому всі діючі обмеження тривають.

"Платіжки щастя" за газовими коефіцієнтами. Чому українцям нараховують борги за газ «заднім числом» 

Цікаво про ремонт: «Снєжка-Україна» запустила виробництво нової ґрунтівки глибокого проникнення

Источник:
bigkyiv
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Короновирус и карантин в городе
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
22 сентября 2020 г.
2336
Київський міський голова Віталій Кличко попередив, що Київ може опинитися у "червоній зоні"...
22 сентября 2020 г.
2263
Експерт пояснив, що нові правила карантинного зонування повністю скасували червоні зони...
21 сентября 2020 г.
10612
Новое эпидемическое зонирование установлено на ближайшие 14 дней...
Вчера
2727
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
Вчера
2521
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2988
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
7579
Будівля матиме фасад, що нагадує сітку, з консолями-терасами на кожному поверсі, які забезпечуватиму...
Вчера
951
Від початку повномасштабного вторгнення рф тарифи на електроенергію суттєво зросли, експерти прогноз...
Сегодня
367
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
Сегодня
2935
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Сегодня
2715
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня!
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация