РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.685 EUR: 47.859
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.685
EUR 40.000 41.000 47.859
USD 41.550 41.999 41.685
EUR 47.810 48.499 47.859
Новость

Опалювальний сезон під загрозою зриву в більш ніж 60-ти містах України. Заява Нафтогазу

Через борги теплопостачальників опалювальний сезон опинився під загрозою
6174
08 сентября 2020 г.


Опалювальний сезон
під загрозою зриву


У низці українських міст вчасний початок опалювального сезону опинився під загрозою через борги 98 теплопостачальників. Перелік боржників із більш ніж 60 міст у п’ятницю, 4 вересня опублікувала Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», яка постачає газ підприємствам теплокомуненерго і ОСББ.

«Нафтогаз завчасно публікує перелік критичних боржників, щоб мешканці кожної області могли перевірити, чи входить місцеве підприємство до їх числа. Щоб убезпечити своїх клієнтів та успішно увійти в опалювальний сезон, виробники тепла мають виконати обов'язкові умови постачання газу», – повідомив «Нафтогаз» і оприлюднив умови, які мають виконати тепловики, аби опалювальний сезон не зірвався.



Згідно з переліком, зрив опалювального сезону повністю або частково можливий, зокрема, у Старичах і Червонограді Львівської області, Івано-Франківську і Калуші Івано-Франківської області, Острозі Рівненської області, Хмельницькому, Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Києві, Миколаєві (обласному центрі), Одесі, Полтаві, Харкові та інших. У деяких з цих міст борги за газ мають окремі теплопостачальники, а це означає, що у решти їхніх жителів проблем із вчасним початком опалювального сезону, викликаних боргами, не буде. Повний перелік міст і підприємств-боржників розміщений на сайті «Нафтогазу».

«Нафтогаз надзвичайно серйозно ставиться до захисту українців під час опалювального сезону та максимально йде на зустріч усім сторонам цього процесу. Компанія очікує від виробників тепла такого ж відповідального ставлення до своїх зобов'язань перед клієнтами та вимогами законодавства», - додали у компанії.

Опалювальний сезон в Україні зазвичай стартує 15 жовтня. Однак влада на місцях може достроково вмикати опалення за умови, що середньодобова температура повітря упродовж трьох діб поспіль становить 8 градусів Цельсія або нижче. Крім того, лікарні, школи і дитячі садочки можуть попросити про дострокову подачу тепла.



Интересно про строительство: ранее мы писали о том, для чего нужен промышленный пылесос
Источник:
zaxid
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
ЖКХ
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
06 сентября 2020 г.
16107
Экс-министр ЖКХ жестко раскритиковал повышение цен на газ...
03 сентября 2020 г.
1784
Власти не делают каких-либо шагов для оздоровления рынка природного газа, но еще есть время избежать...
16 июня 2025 г.
2743
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2529
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2990
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Вчера
6376
Район стане прикладом того, як місто може адаптуватися до змін клімату та ефективно використовувати ...
18 июня 2025 г.
4604
Будівля центру є прикладом передової архітектури з домінуванням бетону й скла. Центр частково &ldquo...
18 июня 2025 г.
6483
Натхненням для проєкту стали природа та світло Австралії. Низький горизонтальний обрис терміналу від...
Вчера
2756
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
417
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
2994
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация