РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.709 EUR: 47.313
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.709
EUR 40.000 41.000 47.313
USD 41.400 41.839 41.709
EUR 46.950 47.751 47.313
Новость

Метро на Бровари: Кличко зробив гучну заяву

Мер Києва Віталій Кличко пропонує продовжити Святошинсько-Броварську лінію столичного метрополітену в Бровари
1997
01 июня 2020 г.



Метро в Бровари


Святошинсько-Броварську лінію столичного метрополітену необхідно продовжити в Бровари.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі суспільно-політичного ток-шоу “Голос народу” на телеканалі “112 Україна”.

"На Бровари потрібно продовжувати гілку метро. І це плани. Зараз в розвитку агломерації це вкрай необхідно, так як Бровари – це вже навіть місто Київ”, – зазначив мер.



Додамо, що відстать від останньої станції “Лісова” Святошинсько-Броварської лінії до центру Броварів автошляхом складає 13,2 км. Зазвичай автомобіль долає її за 17 хв. Але, авжеж, щодня є затримки через трафік.

Нагадаємо, метро на Виноградар таки буде – будівництво перейшло в активну фазу: роботи тривають на всіх майданчиках. Так, будівельники бетонують стіни перегону між станціями “Мостицька” та “Проспект Правди” і почали останній етап підготовки до прокладання тунелю від майбутньої станції “Мостицька” до станції “Сирець”. 

А от мешканцям Троєщини доведеться почекати 4-5 років.

Читайте також Долги за воду буду выбивать коллекторы

 

Источник:
bigkyiv
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
02 мая 2025 г.
2730
Згідно з текстом документа, Україна має право сама визначати ділянки, які надаватиме для пошуку та в...
08 апреля 2025 г.
3952
Наразі землі, які були незаконно відчужені, повертаються до держави та територіальних громад че...
19 марта 2025 г.
6378
Тимур Ткаченко оголосив про початок роботи нових правил роботи громадського транспорту під час триво...
Сегодня
4626
80% структури автостоянки зберегли, перетворивши її на офісні, торговельні та ресторанні приміщення...
Вчера
870
Завдяки унікальній державній програмі, інвестувати в нову українську спецтехніку стало на 15% вигідн...
02 мая 2025 г.
469
Каковы преимущества модульных городков и какие виды сооружений можно в них запланировать...
Сегодня
913
15 травня 2025 року у Києві відбудеться Форум "Сучасні фінські технології, обладнання і досвід ...
Сегодня
958
4 червня 2025 року в Києві відбудеться IV-й Український Будівельний Конгрес, який об’єднає про...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Igor Vykhrystiuk is a successful Ukrainian businessman, entrepreneur and expert in construction, env...
04 апреля 2022 г.
611
Ігор Вихристюк – успішний український бізнесмен, підприємець і фахівець у сфері будівництва, е...
04 апреля 2022 г.
784
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!