РУС УКР РУС ENG
НБУ: USD: 41.834 EUR: 48.201
Банк Покупка Продажа НБУ
USD 39.800 40.300 41.834
EUR 40.000 41.000 48.201
USD 41.600 42.010 41.834
EUR 47.800 48.499 48.201
Новость

Метро на Виноградар. Свіжі новини та атмосферні фото з будівництва

Кличко показав, як будують метро на Виноградар
3490
14 апреля 2020 г.



Як будують метро на Виноградар


Мер Києва Віталій Кличко показав, як тривають роботи з будівництва метро на Виноградар, в рамках яких фахівці збирають прохідницький комплекс для прокладання тунелю під нові станції.

Відео Кличко опублікував на своїй сторінці у Facebook.

«Столиця не тільки бореться із розповсюдженням вірусу, а й продовжує втілення важливих інфраструктурних проєктів. Бо місто повинне розвиватися. І ми робимо все, щоб не зупиняти робіт на основних об’єктах. Зокрема, триває будівництво двох нових станцій метро на Виноградар – “Мостицької” та “Проспект Правди”. Сьогодні фахівці закінчують збирати великий прохідницький комплекс німецької компанії Herrenknecht. Саме такі комплекси використовують для будівництва тунелів метрополітену в багатьох країнах світу», - написав Кличко.



Довжина комплексу становитиме 96 метрів. А вага тунелепрохідницького щита, який є фактично буром, - понад 200 тонн.

Згідно з проєктом, прохідницький щит розпочне роботу з боку станції “Мостицька” та фінішує майже через 1,3 км, біля станції “Сирець”. Як говорять фахівці, на ці роботи їм потрібні приблизно 6 місяців.

Кличко зазначив, що також тривають активні роботи з розробки котловану від “Мостицької” до “Проспекту Правди”. Тунель на цій ділянці буде двоярусним, на відміну від усіх інших станцій столичного метрополітену. Така конструкція пов’язана з особливостями інфраструктури району.

«Представники ПАТ "Київметробуд" зазначають, що компанія отримує фінансування від міста в повному обсязі та робить усе, щоб у грудні 2021 року дві нових станції метро на Виноградар були відкриті. Ці станції перевозитимуть понад 90 тисяч пасажирів на добу. Довжина ділянки метро між двома новими станціями буде 3,7 км», - підкреслив Кличко.

Читайте також Метро на Виноградар: нові відомості і фото 












Источник:
ukrinform
Рубрика:
Читайте все статьи рубрики
Новости для населения
Українці, що ви думаєте з цього приводу? Давайте обговорювати!
Не стійте осторонь – вільно діліться своєю думкою з іншими людьми.
Але, будь ласка, будьте ввічливі та дотримуйтесь правил коментування. ПОСИЛАННЯ ЗАБОРОНЕНІ, та блокуються автоматом.
Заборонені будь-які посилання (коментар з посиланням не може бути доданий, він автоматично блокується)

Заборонено і буде заблоковано:
- реклама
- спам та шахрайство
- образи, дискримінаційні висловлювання

Редакція не модерує коментарі, відповідальність за зміст коментарів несе автор коментаря. Редакція Build Portal залишає за собою право не погоджуватись з думкою автора коментаря, проте надає свободу слова відповідно до ст. 21, 24 та ст. 34 Конституції України.

Шановні читачі, читайте коментарі вдумливо, пам'ятайте, що автором коментарів можуть бути різні джерела.

Будь ласка, поставтеся до цих правил з повною відповідальністю.
Якщо дії коментованого шкодять читачам, рекламодавцям, співробітникам Build Portal або всій нашій спільноті, ми можемо заблокувати користувача.
Читать полностью Скрыть
14 апреля 2020 г.
7451
Знижка по оплаті ЖКП діятиме для всіх, хто оплатить рахунки до кінця місяця...
14 апреля 2020 г.
25400
Планируется привлечь в "Большое строительство" людей, которые временно остались без работы из-за кар...
16 июня 2025 г.
2759
«Київміськбуд» планує реструктурувати боргові зобов’язання...
16 июня 2025 г.
2543
Партнери підтвердили подальшу підтримку України у впровадженні ключових реформ та надали оцінку прог...
26 мая 2025 г.
2997
Фонд вкладатиме кошти, внесені США та Україною, у проєкти з видобутку природних ресурсів, нафту та г...
Сегодня
4387
Проєкт показує, як можна використовувати залишки будматеріалів у просторі для міста. Він став т...
Вчера
4575
Археологічний парк Помпеїв відтворив стародавній Сад Геркулеса, в якому виготовляли парфуми...
19 июня 2025 г.
6404
Район стане прикладом того, як місто може адаптуватися до змін клімату та ефективно використовувати ...
19 июня 2025 г.
2799
18-19 червня 2025 року у м.Києві відбудеться виставка-форум у сфері інноваційних рішень для теплової...
17 июня 2025 г.
440
Запрошуємо на Business Day КБУ, який відбудеться вже завтра - 18 червня 2025 року. Другий блок буде ...
17 июня 2025 г.
3041
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднають...
Почтовая рассылка Build Portal для участников строительного бизнеса
Только самое важное
*один раз в неделю
Юрій Обух, директор Рууккі Україна розповів про незмінний курс компанії до інновацій і без...
Андрій Озейчук – будівельник з 27-річним досвідом, засновник компаній Rauta, Kovlar та Teza, г...
BUILD PORTAL - Агрегатор новин
  • Збираємо всі існуючі новини будівельного ринку в одному місці
  • Унікальний "SMART рубрикатор" (розумний рубрикатор): це дуже деталізований по кожному напрямку рубрикатор аби ви змогли швидко знайти всі згруповані матеріали з потрібної теми
Build portal - українське народне медіа - без впливу оліграхів та влади!

Ивент
АНОНС: Business Day КБУ відбудеться вже в середу 18 червня! (ЗАХІД ВЖЕ ВІДБУВСЯ)
Під час заходу будівельна спільнота та представники влади разом з міжнародними партнерами об'єднаються для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо майбутньої відбудови України
Киев
18
июня
необходима регистрация